Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon miért nem mondják meg...

Vajon miért nem mondják meg őszintén hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés tudni, hogy mindenki azt mondja hogy nem is vagyok csúnya csak azért hogy ne keseredjek el. Régebb pedig még mondogatták amig kisebb voltam, és tudtam hogy mihez tartsam magam. Most az utobbi években nem nagyon mondogassák és olyan rossz, mert reményeket fűzök bizonyos dolgokhoz, és ezek miatt rengeteget csalodok. És ez annyira fáj. Jó tudom ha megmondanák az igazságot tán az is fájna, de mégis legalább reálisabb életcélokat tudnék kutűzni magam elé. Ilyen gondokkal küszködöm. Mit tanácsoltok?
2012. márc. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldj egy képet magadról és én őszintén el fogom mondani neked, hogy csúnyának tartalak-e vagy sem.

2012. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A szépség/csúnyaság relativ, ki igy látja, ki úgy...És ezért hálistennek eltérő az emberek izlése is. Én pl. kövér vagyok, kicsi korom óta, rengeteget csúfoltak érte stb... Zavar, mert szerintem nem vagyok szép igy, bosszant, hogy nem vehetek fel olyan ruhákat, mint a normális alkatú lányok, mert egyszerűen vicc, ahogy kinézek bennük. Próbáltam lefogyni, de őszintén szólva túlságosan szeretek sütni, főzni, és persze elfogyasztani a finom kajákat (nem mintha egész nap ennék, ne értsd félre) és a tanulás mellett nincs erőm/kedvem/időm rendszeresen sportolni...viszont lassan 3 éve élek párkapcsolatban. A párom pont az ellentétem, ő magas, vékony, én meg kicsi vagyok (165 cm) és dagi. Nekem ő a szép, neki én. (De ez csak egy példa volt...)

Egyébként meg ha tényleg úgy gondolod, hogy csúnya vagy, próbálj mással kitűnni. Legyél poénos, vagy jó tanuló vagy akármi. :) A lényeg, hogy ne játszd meg, hanem magadat add és akkor (tapasztalataim szerint) mindenki le fogja sz.rni, hogy épp csúnya/kövér/túl vékony/akármilyen vagy.

(Egyébként fiú vagy, vagy lány? Hány éves?)


19/L

2012. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok, 23 éves. Sajnos még nem volt párkapcsolatban részem, szűz vagyok. Ez szerintem másra már egyáltalán nem fogható, csupán arra hogy csúnya vagyok, sem arra hogy félénkebb vagyok, sem arra hogy nem merek kezdeményezni, sem arra hogy nincs jó dumám, mert minden ilyen karakterú ember életében legalább egy csajt kapott. Az a helyzet hogy az eredmények magukért beszélnek, és az agyat nem lehet becsapni, hisz mindent tud. Megpróbálhatok továbbra is kifogásokat gyártani hogy ezért meg azért nincs barátnőm, de szerintem magamat csapnám be. Tudod az bánt hogy úgy érzem, nem őszinték velem az emberek.
2012. márc. 21. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
küldj képet, és megmondom ha tényleg csúnya vagy
2012. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tartozol a legszebb férfiak közé, akkor is ki tudod hozni magadból a maximumot. Ha eleget mozogsz, sokat tanulsz, testet-elmét karbantartod, adsz magadra, és megteszel azért mindent, hogy egészséges, erős férfi legyél, akkor elmondhatod, hogy rajtad már nem múlik az életed. De amíg itt ülsz, sajnálod magad, és a biológiát okolod, amiért nincs párod 23 évesen, addig nem vagy az, akiről az előbb meséltem. Az én páromnak sem volt kapcsolata 23 éves koráig, amikor is tudatosan változtatott az életvitelén. Kimozdult, mozgott, hogy legyen önbizalma, megtett mindent, és láss csodát, ma már családos ember, szeretetben él és esküszöm az égre, nekem állatira bejön! :))) Mindent bele! Készíts tervet és valósítsd meg! (És ne felejtsd el mondogatni magadnak minden nap, hogy "igenis igazi férfi vagyok"!) L28
2012. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfinak elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél!

Na de ehhez FÉRFI-nak kell lenni, nem nyavalygó kisgyereknek!

2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!