Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosságba vezető út...

Öngyilkosságba vezető út lenne ez?

Figyelt kérdés

Egy kis infó rólam:

Huszonéves vagyok,tűzoltó vagyok,egyedül élek.


Egy ideje elkezdtem gondolkodni az öngyilkosságon,és,hogy esetleg megtehetném.A netten több cikket is elolvastam róla.

szóval az a helyzet,hogy elegem van az életből.Ez úgy nyilvánul meg,hogy nincs kedvem semmihez,de terveim se céljaim sincsenek.Egyszerűen nem akarok semmit.

szakemberhez nem szívesen fordulok,mert ők mindent csak gyógyszerekkel kezelnének.Ebben nem hiszek.

Amúgy meg nem is hiszem,hogy tudnának segíteni,de nem tudom,hogy akarok-e segítséget.

Ez a kérdéskiírás részemről lehet amolyan"segélykiáltás"-féle.De ezt sem tudom...


2012. febr. 28. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Így ezek alapján mi se tudunk sokat mondani. Mióta van ez veled? Mit érzel mi az oka, mitől van? Mi az amit úgy érzel hogy hiányzik az életedből?
2012. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már vagy fél éve érzem ezt.A többi kérdésedre nem tudok mit válaszolni...
2012. febr. 28. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, vagy nem akarsz...? Mert hogy ok nélkül,, nem szoktak az emberek ilyen állapotba jutni. Azt hogy pontosan miért van ez, azt csak te tudhatod, ideje lenne rájönnöd. Ez lenne az első lépés.

Mindenesetre, ha úgy gondolod, hogy az öngyilkossággal elmenekülhetsz a problémáid elől, és mindennek vége... akkor rosszul gondolod, és ideje lenne belekezdeni abba hogy inkább megoldjad ezeket a problémákat.

2012. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem akarsz segítséget, hisz azért írtál ide. Az előzővel egyetértek. Tényleg rá kell, hogy gyere mi lehet ennek az oka. Én javaslom, hogy szerezz be egy háziállatot pl: kutyát. De nem muszáj. Járj el a barátaiddal néha valamerre.

Nekem is megfordult már a fejembe, hogy jobb lenne nem létezni meg hasonló. Amikor elfog egy ilyen érzés elkezdek olvasni, vagy elmegyek társaságba(sokszor gondolom, hogy nincs kihez, de végül csak találok valakit akivel lehetek.)Vagy a kutyámmal foglalkozok, elviszem sétálni stb. Meg inkább menj el orvoshoz, mit kárt tegyél magadba.

2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem ad gyógyszert, oda mehetsz.
2012. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz. Pszichológusnak nincs jogköre a gyógyszerfelíráshoz, csak beszélgethet.

A háziállat, vagy egy új hobbi (foci, futás, túlélőtúrázás, akármi) sokat segíthet.

Vegyél egy új könyvet, főzz valami olyat, amit eddig sose, hívj meg valakit (barátot/okat, családtagot/okat) magadhoz, és rendezz egy szolid házibulit, stb.

Ne csüggedj, egy mélypontról csak emelkedni lehet :-)

2012. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ha meguntál mindent akkor próbálj ki mindent amit nem mertél vagy nem tudtad valamiért akkor most tedd meg!!


Itt az idő hogy azt csináld amit akarsz!!!!

De amit én ajánlok segíts minden embernek! (A rosszak nak is akkor is ha nem érdemlik meg...)Végül is ők is emberek...

12 éves fiu vagyok az e mail cimem scoti72@freemail.hu

ha kérdésed van akkor nyugottan írj!

az hogy hány éves vagyok ne tévesszen meg senkit!!!!

Egy környezet védelmi alapítványban vagyok..a neve Szabad levegő alapítvány!!!

(Free air fondunation)

a honlapom kepler.5mp.eu/

2012. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kis infó rólam:

Huszonéves vagyok,tűzoltó vagyok,EGYEDÜL élek.

ez az utolsó sokmindent megmagyaráz


nem csak magányos vagy?

2012. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a tűzoltókat:) Megismerkedünk? A szívó, vagy nyomóoldali felszerelést részesíted előnyben?:D
2012. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!