Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A férfiaknak van bűntudatuk?

A férfiaknak van bűntudatuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 23:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Természetesen van, az ilyen diszkriminatív állításokat, hogy a férfiak érzéketlenek és hasonlókat utálom, én például magamat egy érzékeny srácnak tartom...
2012. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Shai-Hulud ***** válasza:
94%
Miért, mit csináltunk már megint???
2012. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nincs. Minek az?
2012. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők képesek a racionális gondolkodásra? Általában nem.

A férfiaknak intelligenciájuk van, a nőknek meg érzelmeik.

Többnyire csak a kib*szott érzelmeiken keresztül képesek nézni kifelé a h*lye fejükből. De nem lehet általánosítani, mert vannak kivételek.

2012. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem nincs
2012. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
93%
Hát igen... én is férfi vagyok, de nekem már azért is bűntudatom van vagyis inkább szégyellem magam amiatt, h van olyan társam akinek nincs... -.-
2012. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az egyik alma finom a másik meg el van rohadva
2012. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például kivétel vagyok, nincsenek érzelmeim. Legalábbis nem úgy/nem annyi mint másoknak. Meg bűntudatom sincs, ha már itt tartunk. Nem tudom mi az oka a kérdésednek, de ha annyi, hogy összefutottál néhány nem túl rendes férfival, attól még a többi sokmilliárdra nem lehet általánosan azt mondani, hogy mind olyan. Mindenkibe belenevelik szépen a bűntudatot, gyerekkorától kezdve, és csak kevesen vannak akik erre, meg sok másra "immunisak" és nem úgy fejlődik ki az érzelmi/lelki világuk mint másoknak. És ez nem nemfüggő, és ahogy mondtam, nem túl gyakori.

(Nő)

2012. febr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, igazából álruhás orkok vagyunk.
2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én PL olyan vagyok hogy egyáltalán nincs bűntudatom
2012. febr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!