Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Profilkép alá milyen idézetet...

Profilkép alá milyen idézetet szoktatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Kevesebb energiabefektetés, ha odaírod hogy "én, én2, én3".. És legalább ugyanannyira idiótaság mindkettő.

"Mert attól okosabb leszek, ha kimásolok egy mély és elgondolkodtató idézetet, amiről fogalmam sincs, hogy mit jelent, csak jól hangzik".

2012. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is csak lesek néha,mikor 12 éves kiscsajnak,vmi totál oda nem illő idézet van mind a 77 tükörbe pózolós képe alatt.. és szinte biztos vagyok abban is h nem is érti,csak odamásolta,mert most az a menő..

én semmit nem szoktam írni a képeim alá,ha nincs különösebb fontos tudnivaló róla.

2012. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!