Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy csaj aki 30-40-50 lájkot...

Egy csaj aki 30-40-50 lájkot kap a képeire az azért lehet mert nagyon jól néz ki, vagy mert jófejnek tartják az ismerősei?

Figyelt kérdés

vmi eszméletlen kisugárzása van, meg kell hagyni


viszont érdekes mód, néztem róla régebbi képeket..


szal, ő lett vna az utolsó akit szépnek neveznék(olyan kis szerencsétlenül nézett ki akkor)..most meg valami hatalmas pozitív engergiát sugároz magából, nem tudom hogy csinálja, egész nap mosolyog


és nagyon sok ismerőse van


érdekes ,arca van, néha elgondolkozom rajta, hogy ő most azért szép mert nagyon mosolygós, vagy csak bejön az ízlésemnek, de tényleg néha úgy ránézek, és olyan tök fura arca van, de mégis rohatt szexi


szóval hogy is van ez?


2012. jan. 14. 23:42
 1/7 Darkkingdom ***** válasza:
80%
Úgy hogy beteg vagy ember!Ide vezet az állandó facebook,meg hasonló f.szságok!Ne a monitor előtt recskázz és nézegezsd az arcát képen,hanem húzzál ki a való életbe és ismerkedj meg egy nővel!
2012. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom mi a hibám, és azt is tudom, hogy ezen változtatni fogok, és megértem az embereket, hogy így kezelnek, de ez teljesen más téma


egyszerűen figyelem az emberek viselkedését és te bizony nem a kérdésre válaszoltál

2012. jan. 15. 00:23
 3/7 Darkkingdom ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszoltam,ebben igazad van!De te sem vetted le a lényeget,hogy ilyen dolognak nem is szabadna hogy érdekeljen egy egésséges embert!Ez egy olyan jelentéktelen dolog hogy szinte nevetséges!


De hogy válaszoljak és megnyogodj!


Igen azért mert rohadt sok ismerőse van,mert közvetlen és aranyos!


Másik lehetőség akkora k.rva hogy mindenki átment már rajta és belájkolták!


Harmadik lehetőség,a sok kocka belájkolja mert tetszik neki az arca,és annyira örül magának hogy belájkolta hogy nagyon!


Ennyi

2012. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

18 évet leéltem úgy hogy gátlásos voltam ,most elindultam egy olyan úton, hogy levetkőzzem, de néha van mikor letérek az útról ,olyankor jönnek ezek a kérdések


egyszerűen csak olyan akarok lenni aki szereti önmagát, és ezáltal eléri azt hogy az emberek is szeressék

2012. jan. 15. 00:38
 5/7 Darkkingdom ***** válasza:
Figyelj én nem akarlak bántani,de komolyan,de ez a facebook,meg minden csak ez körül forog avilág!Ne nézd meg hog yírte neked valaki és lépj ki ennyi!érdekes amit írtál ,de egyben nyálas...de abban egyetértek hogy önmagadban tegyél rendet!De hidd el ember ne érdekeljenek ezek a kérdések,mert annyi válasz lehet rá amivel ugye nem lépsz előrébb!
2012. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj csak...én is gátlásos vagyok, voltam...nemrég indultam el azon az úton, hogy a régi énemet otthagyjam a p.csában.Viszont a Facebook...hát arról jobb ha nem írom le a véleményemet mert azonnal tiltanának az oldalról...(már így is kaptam 1-2 figyelmeztetést a szókincsem miatt)pedig tudok szépen is beszélni xD...,mint pl. most :D

Na szóval töröld magadat a facebookról és felejtsd el azt a mocskot! örvendek, hogy segíthettem :)

2012. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azért van pár jó dolog is a fészbukon, amit nélküle nem tudnék csinálni,nem akarom letörölni magam


őt sem tartom ribancnak,hülyének mert fent van a fészbukon, akkor én miért találhatnék rá úgy az egyensúlyra, hogy fent hagyom magam

2012. jan. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!