Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem enged a facebook...

Miért nem enged a facebook egy személynek üzenetet küldeni? FONTOS KÉRLEK SEGÍTS!

Figyelt kérdés

eddig tudtam neki írni aztán meg írtam neki valami hosszabbat és most azt írja ki alulra :You can no longer message

mit tegyek? beszélni akarok vele de meg sem találom facebookon.:(


2012. jan. 14. 13:06
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Vagy törölte magát a fb-ról vagy blokkolt téged.
2012. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

biztos nem blokkolt mert más fészbukról sem tudom megkeresni. de amugy ez van oda írva:You can no longer message

ez letilott volna a face h nem tudok nekki küldeni?:(

2012. jan. 14. 13:12
 3/5 bánomisén ***** válasza:
Akkor törölte magát, esetleg deaktiválta a Fb. fiókját.
2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bánomisén ***** válasza:
Az üzenet meg csak annyiról tájékoztat, hogy a továbbiakban nem tudsz neki üzenetet küldeni. Hogy miért, azt nem derül ki belőle.
2012. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán nem törölte magát, csak letiltotta a keresőben való megjelenést is. Ha megtalálod egy ismerősét, akkor annak az ismerősei között megtalálható.
2012. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!