Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti melyik zenei ágazatot...

Ti melyik zenei ágazatot szeretitek?

Figyelt kérdés

Mármint: rock, pop, jazz, stb.... :D

Én csakis rock-ot hallgatok, de kíváncsi vagyok, melyik van többségben..., mert az iskolában is szinte csak én hallgatok rockot, és mindenki szekál ezért... bár nem nagyon zavar, mert saját stílusom... de úgy szekál néhány gyerek, hogy azt se tudják mi az, mert az egyik gyerek azt mondja, hogy én Tokio Hotel-t hallgatok, de azt nem is szeretem....


2012. jan. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szinte csak rappet és raggae-t. De nem ítélek el más műfajt se. Van fülem és hallom mi a jó, műfajtól függetlenül.
2012. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Széles skálán mozgok zenei téren, lényegesen azonban a rock, hip- hop, R&B, Jazz és Country zenei ágakat tudnám kiemelni. Azonban semmi sem utasítok el, amit tetszik, csak azért, mert egy bizonyos zenei ágot képvisel. Számomra ez pont olyan, mint embereknél is a nemzetiség: nem számít sokat, az ember maga sokkal többet számít. Így van a zenével is. Ha tetszik, nem számít milyen ágat képvisel.
2012. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
EBM, New Wave, Cold Wave, Electronic, Industrial...
2012. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hovi Gabi válasza:
Legmélyebben a psychedelic, chill, goa és a trance jön be manapság. Ezen kívül a raggae, a trip hop, a downtempo, a funky. Néhány éve a szimfonikus metál volt a lételemem és ez maradandó atást gyakorolt rám, bár ma már ritkán hallgatom.
2012. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főleg gothic/symphonic metalt. :)

18/L

2012. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
death metal.
2012. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Techno, rave
2012. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok válasz :)
2012. jan. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!