Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Miért adják fel ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Szóval, egyre inkább azt veszem észre, hogy az emberekből hiányzik a "küzdőszellem". Számomra egyszerűen idegen az, hogyha valami nem jön össze akkor, depis legyek, sajnáltassam magam és az alkoholba meneküljek, ezt sokkal inkább egy jelnek veszem, hogy keményebben kell küzdenem ahhoz, hogy elérjem azt amit akarok, de ha mégse, akkor egyszerűen túllépek a dolgon és már el is van felejtve. Viszont a környezetemben, valaki egy HETES kapcsolat vége után is, olyan mértékben betud depizni, mintha az egész családja meghalt volna egy autó balesetben. Meg aztlátom, hogy senki nem hajlandó semmiért megküzdeni, mindenki azt várja, hogy majd jajdejó lesz, csak aztán amikor valaki olyan bejön a képbe, aki hajlandó küzdeni azért amit szeretne, akkor ők hirtelen magukba esnek, szidnak mindenkit és öngyilkosok akarnak lenni. és még az jön ki szarul aki próbál tenni azért, hogy jobb legyen neki. Miért van ez?
2012. jan. 5. 21:23
 1/4 Gress ***** válasza:
Mert szaremberek.Azért.
2012. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki olyan talpraesett mint te. Az élet JÓVAL többet vár el tőlem mint amire képes vagyok. Csak a sikerélmény tud egy kicsit javítani a hangulatomon, de hamar elmúlik főleg amikor jön egy kudarc ami a padlóra küld. Utána midnig csak egyre rosszabbul tudok teljesíteni.

Engem nem kérdeztek meg, hogy meg akarok-e születni...

2012. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én olyan vagyok, hogy depis leszek, minden szar, és nekem pont ez adja motivációt, hogy sose adjam fel.
2012. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nagyon rossz. Én is küzdök, amíg el nem érem a célom! Olyan nincs, hogy nem sikerül. Mindenkinek kéne.

19L

2012. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!