Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt még ekkora sz@r...

Vannak itt még ekkora sz@r alakok mint én?

Figyelt kérdés
Önzö vagyok, hiú, türelmetlen, azokkal vagyok bunkó akik a legfontosabbak kellenének, hogy legyenek. Nem mindig tudok uralkodni magamon ha kihoznak a sodromból. A szüleimet kellene a legjobban szeretnem, tisztelnem, és befogni a pofám, és nem kiosztani öket, ha olyant mondanak, ami nem tetszik. Már nem élek velük, felnött vagyok, külön lakom, egyedül, mégis leállok velük veszekedni, ahelyett, hogy kussolnék, és elvonulnék csendben. Belémkötnek, de nem kellene magamra vennem, csak hagyni, had mondják, és legalább tiszteletböl hallgani és nem hozzáfüzni bántó dolgokat. Van egy barátom aki nem is ismeri a valódi énemet, mert nem merem megmutatni az igazi arcom. Erösnek, okosnak hisz, aki tele van egészséges önbizalommal. Göze sincs, hogy milyen gyenge tudok lenni, és hogy fáj, ha valami bánt. Pl. most. Azokkal, akik nem állnak annyira közel hozzám, pl. csak munkahelyi vagy iskolai barátok, azokkal tudok normális lenni, meg türelmes, elnézö, akkor is, ha beszólnak valamit, lepereg rólam, és max magamban bánkódom utána. Imádom a szüleimet meg a barátomat is nagyon szeretem. De úgy érzem hogy a világ jobb lenne nélkülem mert a szüleimnek csak fájdalmat okozok, a barátomnak meg mindig a jobbik oldalamat mutatom. az erös csajt, pedig egy kis sz@r vagyok...
2012. jan. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezeket tudod magadról, beismered,akkor nincs akkora baj mint hiszed :)

Sajnos ezen csak úgy lehet változtatni ha odafigyelsz a viselkedésedre. Meg tudod csinálni ha felismered a hibáidat :)

2012. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A normális "gyerekek" megbecsülik a szüleikat, akkor is, ha azok pl. alkoholisták, meg nem törödnek velük! Èn meg itt megbántom öket. Most pl. nem állnak szóba velem, próbáltam telefonálni, de nem is veszik fel nekem a telefont. Itt szomorkodok, de megérdemlem, hogy ne vegyék fel a telefont, söt tudomást se vegyenek rólam. Normális esetben a barátom vállán kéne sirdogálnom, de a talit is lemondtam, hogy ne lásson ilyennek, amilyen most vagyok. A kérdést is azért írtam ki, meg most ezt a kommentet is azért írom, hogy nekem legyen könnyebb, mert önzö vagyok!!!
2012. jan. 4. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez így tényleg eléggé fos. :)
2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szarabb vagyok, de ez van :D


de még így is úgy gondolom, hogy elég sokáig bírtam a baszogatást :D


21/L

2012. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!