Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért oldódok fel nehezen...

Miért oldódok fel nehezen olyanok társaságában akiket nem ismerek? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha olyan emberekkel találkozok akiket nem ismerek,nagyon nehezen oldódok fel.Nehezen találom meg velük a közös hangot,egyszerűen leblokkolok.De viszont ha olyanokkal vagyok akiket már elég jól ismerek,akkor le se lehet lőni,mert csak úgy dőlnek belőlem a poénok meg minden.Ez annyira rossz..kérlek adjatok tanácsot.

2011. dec. 30. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. :) Am ha ilyen nehezen megy az ismerkedés,akkor inkább kérdezgesd az illetőt,hadd beszéljen ő! :D Előbb-utóbb úgyis feljön vmi téma amihez hozzá tudsz szólni,akkor meg már könnyebb :)
2011. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha többen vannak,akkor meg figyeld a viselkedésüket meg, hogy miről beszélgetnek,ha hozzá tudsz szólni a témához az jó,ha nem akkor meg mosolyogsz,bólogatsz, próbálj beolvadni,akkor szimpatikus leszel nekik,aztán meg már nem nehéz. Természetes h tökidegenekkel nem tudsz úgy beszélni mintha évek óta ismernéd őket. :) (1.voltam)
2011. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!