Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem aggódtatok érettségi...

Ti nem aggódtatok érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Én nagyon, mindig az jár a fejemben, hogy úgysem megyek át és akkor mihez fogok kezdeni. A saját személyiségem sem segít túl sokat, ki nem állok tanulni, és olyan dolgok amik nem érdekelnek egyszerűen nem maradnak meg a fejemben, mégis hogy maradjon meg az a sok információ a fejemben? Annyi mindent kell majd tudni, szerintem nincs ember aki mindet meg tudná jegyezni.
2011. dec. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanultam, nem aggódtam.
2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se jegyeztem meg mindent, csak a meglévő tudásom színeztem egy kis mesével :) Amúgy érettségi előtt totál rosszul voltam a parától, utána már nevettem magamon, hogy emiatt így paráztam :)))
2011. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tanultam, nem paráztam, de meglett. Nem olyan nagy cucc, mint aminek beharangozzák.
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De paráztam. Mindenki parázott.

Kinyomtattam kb 20 tételt, ami remek gyújtós lett.

Kb 3-mat elolvastam.

Így lett közepes érettségim.


4 évig nem tanultam sz@rt sem, a tételekbe bele sem néztem.

Matekból mindíg vacak voltam az lett a legrosszabb, de azt leszámítva minden 3-4 lett.


Írásbeli egy rakat rizsa. A szóveli meg rizsa a négyzeten.

Minden szükséges információ a rendelkezésedre áll, hogy egy közepes színvonalra összehozd. Csak intelligencia kell hozzá.


Szóbelin ott van egy rakat forrás, térképek stb... Ha rendes tanáraid vannak még segítenek is ha kéred...


Ma már az érettségi semmi. Egy raklap sz@r. Aki megbukik rajta, meg is érdemli. Felesleges paráznod.



21F

2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem aggódtam. Priccolt a pitsám tőle rendesen. Tanultam is rá sokat. Aztán nem is volt olyan vészes mint vártam. Majd meglátod te is.
2011. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!