Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdekelnek annyira a...

Miért érdekelnek annyira a középkori kivégzés, meg bármiféle kínzás? Esetleg valamelyik ősöm hóhér volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
kivégzések*
2011. dec. 26. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a lelkületed.

Engem meg a kannibalizmus érdekel.

2011. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem akarod kipróbálni máson, addig nincs gond.


Engem érdekelnek azok a módszerek, amivel a t.sz. vallat, de sosem akarnám se kipróbálni, se átélni. Borzalmasan elborult tud lenni az emberi elme!

2011. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
azért mert egy pszichopata sorozat gyilkos lakozik benned...:D
2011. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudat alatt úgy érzed, hogy neked szükséged lenne ilyen ismeretekre. Ez lehet azért, mert valakitt utálsz, vagy csak felkészülsz egy potenciális ellenségedre, mert régebben már talán volt ilyen.
2011. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én pont ugyan így érzek, teljesen rá vagyok kattanva, kb. mindent elolvastam amit a témában el lehetett olvasni.
2012. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja ja ja, én is.
2013. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!