Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon különöset álmodtam....

Nagyon különöset álmodtam. Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy kis világos szobában az ágyon ülve holmikat pakoltam be a táskámba, mivel utazáshoz készültem, és megtaláltam egy tárgyat, amihez csak nagyon homályos emlékeim kötődnek. Egy Whiskys pléh doboz alakú fuvola volt, és tudtam, hogy egy évvel ezelőtt valami idegen bolygón egy hatalmas kőajtót nyitottam ki vele, amikor eljátszottam rajta egy bizonyos dallamot. Erre a dallamra már nem emlékeztem, de ahogy a számhoz emeltem, eszembe jutott az egész. Annyira gyönyörűen hangzott, hogy amikor felébredtem, kis híján elfogott a sírás, olyan szinten megbabonázott:) Mi állhat ennek a hátterében?


20/L


2009. máj. 19. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon összetett álom. Nem néztél valami sci-fit, ami ilyen hatással volt rád? Én nem álmodtam még hasonlót sem. Nagyon komplex álom lehetett. Szerintem azonban nem jelent semmit, csak járt az agyad különböző dolgokon és ezek egy álomba rakódtak mind össze.
2009. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:)))) Hát ez tetszik!

Valószínűleg csak valami fantasy-t néztél ami beindította a fantáziádat...

2009. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DD Most, hogy mondjátok... hozzá kell tennem viszont, hogy nekem rendszerint hasonszőrű álmaim vannak, de ez, ezzel a melódiával azokhoz képest átszellemítő hatású volt:)
2009. máj. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!