Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Holnap leszek 18 éves. Nem...

Holnap leszek 18 éves. Nem akarok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én szerettem gyerek lenni, mai napig szetek legózni, meg minden ilyesmit. tom, ez már kicsit furi, de én szeretem, meg az animéket, meg minden ilyesmit. nem akarok megváltozni, de már mindenki azt akarja magjd:(


17f


2011. dec. 20. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre egyetlen módszer van.

Ugyanakkor megjegyezném hogy azzal, hogy egy nappal idősebb leszel SEMMI nem fog megváltozni, senki nem várja el hogy te márpedig holnap reggel töröld le az összes animéd.

2011. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyi fog változni, h szavazhatsz.
2011. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg kiszolgálnak a boltban. Amúgy én is ugyan így voltam. Még most is szívessen vissza mennék oviba.
2011. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, sztem eddig is kiszolgálták, legalábbis nagyon ritka az olyan hely, ahol nem adnak ki piát meg cigit 18 év alattiaknak (sajnos).
2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi nem fog változni. Ugyan olyan maradsz, mint most, csupán nem 17 leszel, hanem 18. Én tegnap lettem 20, és én is szeretem az animéket. Sőt, még a tündérmeséket is, ami szerintem gyerekesebb, mint a legó. :) Nem kell lemondanod azokról, amiket szeretsz, csupán lassan el kell döntened, mit akarsz az életeddel. A hobbik maradhatnak. Na meg mostmár felelős vagy a tetteidért. De nem felelhetnek érted életed végéig a szüleid. (Amúgy amerikában még gyereknek számítanál, ott 21-től van a nagykorúság.)
2011. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 20:11

Hát igen, mindent meg tesznek azért hogy elkorcsosítsák a "jövő generációját". Én hála az égnek nem tartozok a média függő, agyhalott, alkoholista kortársaim közé.

2011. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah kikéne húzni amerikába..utálom ezt a felnőtt dolgot, még nem érzem magam annak, legalább is rengeteg lelki/érzelmi fejldősre van még szükségem ,ahhoz hogy felnőttnek tartsam magam:\

18f

2011. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó hír: nem kell holnaptól más embernek lenni... Légy önmagad, és ne törődj az évekkel. Én sem teszem, pedig én már duplán nagykorú vagyok... :)


Amúgy pedig:


ISTEN ÉLTESSEN!


*

*****

*

*

**

*

2011. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

(Jaj, mit csinált a virágommal... Kilapította oldalra... Nem baj, PRÉSELT VIRÁGGAL köszöntelek születésnapodon!)


:)

2011. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg holnap leszek 18.

Eleinte én sem akartam, mert ugye több gond, nagyobb felelősség, de ez az élet rendje.

Mindennek van jó s rosz oldala, egyszerűen csak találd meg ebben is a pozitívumot. :)

Boldog Születésnapot és Sok Sikert az Életben! :)

17/L

2011. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!