Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell megszerezni valakit?

Hogyan kell megszerezni valakit?

Figyelt kérdés

18 leszek, és még nem volt senkim, csak egy éjszakás kapcsolatok, de akkor is részeg voltam...Kevés ember van, aki tényleg szimpatikus, de azok vagy lányok, vagy foglaltak, vagy elérhetetlennek látom őket, mert úgy érzem kevés lennék nekik.Önbizalmam 0 ilyen téren, zárkózott is vagyok, rohadtul bizalmatlan vagyok már mindenkivel szemben..Van mikor 1-2 óráig 'szexi'nek érzem magam, de aztán máskor már olyanon is gondolkodok hogy hozzá merjek-e érni valakihez, mert olyan undorítónak érzem magam hogy attól félek h elhányja magát...xD

Bulizni is szoktam járni,de olyan szar látni hogy a barátaimnak mind ott a csaja, pasija, és már attol is elmegy a kedvem hogy oda menyjek közéjük, és még undorítóbbnak látom magam, hogy nekem meg nincs.

Ilyen kilátásokkal lesz valaha is kapcsolatom?....Mit kéne csinálnom hogy reálisan lássam magam és hogy nyitott legyek?


2011. nov. 27. 11:31
 1/4 A kérdező kommentje:
lehet párkapcsolatokhoz kéne tennem... na majd egy óra múlva..:)
2011. nov. 27. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Off : szerintem jó helyre raktad, igaz itt talán nem a randizás a főtéma, de sok értelmes ember böngészi ezt a topikot, az ' Önismereti '- t.


On : nos, hogy hogyan kell " megszerezni " valakit-> nem egyenlő egy komoly kapcsolattal. Ha a célod az, hogy megszerezz valakit, az könnyebb, mint gondolnád.

Minden fejben dől el. Sokszor hallottad valószínűleg, sokszor próbáltad valószínűleg, egyszer sem sikerült valószínűleg. Ezért ez már elcsépelt dumának hangzik, pont úgy, mint a legtöbb embernek akinek ugyancsak nem vállt be ez a kijelentés. És mégis, tényleg minden fejben dől el...

Gondolkodtál már azon, hogy vajon miért volt egyéjszakás kalandod akkor amikor ittas állapotban voltál ? Azért, mert akkor eltompultak a negatív gondolataid, felszínre tört az önbizalmad, az önundorodás és egyéb negatív érzések saját magaddal szemben már teljesen eltűntek a fejedből. Más szavakkal: fejben 180 fokos változás történt az alkohol hatása alatt, és nem az történt, hogy pár feles átváltoztatott X- ből Superman- né, tehát semmi külső változás nem történt. Csak belül. És ez volt a lényeg.


Persze, nem megoldás az, hogy alkohol nélkül semmi se működjön. Így alakulnak ki az alkoholisták. Minden alkoholista más dolog miatt iszik, de 1 dolog közös bennük: mindegyiküknek hiányzik valami, amit csak az alkohol tud megadni.

Azonban ha rájössz arra, hogy valójában mi történik amikor részeg vagy akkor változtatni tudsz magadon olyan állapotban is amikor józan vagy. Nem kell alkohol ahoz, hogy olyanná vállj amilyen lenni akarsz, csak egy kis ész kell hozzá.


Amint leírtam már, alkohol hatása alatt a negatív gondolatok eltűnnek, kialakul egy ideális, kellemes és harmónikus állapot. Egy ilyen személy bárki számára vonzó és természetesen ilyenkor elérhetsz szinte bármit, mert belül minden olyan amilyennek lennie kell. És ezt te is megtapasztaltad, hiszen amint mondtad, ittasan voltak szexuális élményeid. TEHÁT nem vagy taszító, nem vagy semmi olyan rossz aminek te beképzeled magad, csupán a hozzáállásodon kell változtatnod. És abból indulj ki, hogy igenis kemény fickó vagy, aki képes megszerezni 1 jó nőt és nem csak ennyire képes. Mert ha eltudod képzelni akkor meg is tudod valósítani. De ha nem hiszel saját magadban akkor nem fogsz sikert aratni, soha. És nem azért ami kívül van, hanem azért ami belül van. Pontosabban azért, ami belülről hiányzik.

2011. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy csaj vagyok, de igen, gondolom hogy ezt el kéne érnem, csak nem megy valahogy, de a durva hogy már részegen sem mindíg... Mostanában van mikor berugok és mégjobban magamba fordulok. De igyekszem, igyekszem... :D
2011. nov. 27. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:
( amúgy köszi a választ, főleg hogy ennyit írtál :))
2011. nov. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!