Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok de még nem...

13 éves vagyok de még nem volt barátom. Szerintetek ez gáz? Szinte az összes osztálytársamnak volt már pasija.

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 11:04
1 2
 11/16 hama8 ***** válasza:
mér gáz vaze ismerek olyat aki 30 éves és még nem járt senkivel na ez a gáz
2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz, hogy az osztálytársaidnak volt már pasija! Gyerekek vagytok még, mit akartok pasit? Inkább gondolkozz egy kicsit, ne menj a birka kis r*banc osztálytársaid után! Az a természetes, ha egy 13 éves KISLÁNYNAK nincs pasija és nem is szeretne még!
2011. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még én is 13/F vagyok, minden oszt.társamnak volt barátnője (csak az a-sok közül), de nekem most nem is kell, mert jön a felvételi, és jól kell, hogy sikerüljön.
2012. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok nekem se volt még pasim.Nem gáz sőt inkább jó magaviselet. Nem kell elkapkodni.
2012. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem sem volt ennyi idősen, a többieknek meg mind csak max futó komolytalan próbálkozásaik voltak akkoriban, mindegyik csalódott. Most van egy szuper párom, és ez így jó. 29L
2012. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kis naiv vagy még ilyen téren, inkább menj tanulni :)
2012. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!