Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány szót mondasz ki egy nap...

Hány szót mondasz ki egy nap leforgása alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem számoltam, de a férfiak állítólag átlagosan 7000 szót, a nők 21000-et :-)
2011. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutott még eszembe megszámolni, de az előbb mikor kiborultam annyit mondtam egy perc alatt, mint máskor egy nap alatt. :-)
2011. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a baz_megeket is beleszámoljam? Mert akkor elég sokat
2011. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen átlagokat már láttam, de vhogy nem hiszem el, hogy 21000 szót bárki képes 1 nap elmondani. Átlagosan 4 másodpercenként kell 1 szót mondani ahhoz. Ha viszont valaki alszik 8 órát 1 nap, annak 2,7 másodpercenként kell hozzá egy szót kimondani. Ezért lennék kíváncsi a ti egyéni becslésetekre, hogy hány szót mondhattok egy átlagos napon?
2011. nov. 23. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Te cca 50 szot irtal le az uto valaszodban. :D Most tegyuk fel, hogy valakivel beszelsz errola temarol, ott szerintem 100xis tobbet mondasz. Legalabbis en, tutire. :D Erdekesek ezek a szamok. Szerintem lehetseges. :o) Talan itt-ott tul is lepem a harart! hehe! Szerintem attol fugg, hogy ki milyen kommunikativ... :) 17/l
2011. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon keveset, az átlagosnál jóval kevesebbet.
2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!