Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerethetném meg a hangomat?

Hogy szerethetném meg a hangomat?

Figyelt kérdés
utálom a hangom, néha olyan magasnak tűnik, mint egy kisgyereké, és úgy érzem nem vesznek komolyan miatta, mert gyerekes. Néha meg olyan mély, és rekedtes, nem tudom miért, általában olyankor amikor rossz kedvem van. Alapból meg olyan nagyon fura, utálom..17/L
2011. nov. 17. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne utáld. :)

Nincs két egyforma ember, ahogy két egyforma hangszín sem.

Mondta más is, hogy nincs szép hangod, vagy csak Te érzed így?

Nekem is elég magas a hangom, én mondjuk szeretem. Eleinte mondták az enyémre is az osztálytársaim, hogy idegesítő, aztán valahogy hozzászoktak.

Egy srácnak viszont nagyon bejött, azt mondta, ha olyan szépen tudnék énekelni, mint beszélni,tuti hívna az együttesébe.

Nem felelhetsz meg egyszerrre mindenkinek. Van, akit idegesít a hangod, másnak lehet, tetszeni fog.

17/L

2011. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én volnék az ellentetted, kiskorom óta a mélységgel cinkelnek, a mai napig hallgatom rendkívül frappáns beszólásaikat (ezek persze zömével a mondataim visszhangozásából állnak). Csere?
2012. dec. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!