Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiközösítve érzem magam az...

Life is beautiful kérdése:

Kiközösítve érzem magam az osztályba, mint akivel havi 1-2x beszélnek, de ha van vmi amiben jó vagyok, és ezt tudják akkor nem jutok eszükbe? Eltúlzom?

Figyelt kérdés

ma pl volt egy szitu, reggel óra előtt egyeik osztálytársam nyomatott vmi zenét...aztán hallgattuk meg beszélgettünk hogy milyen hülye zene, és közben milyen jó dallamos..blabla


aztán most fészbukra kilinkelte a számot, és mellé azon pár osztálytársam nevét akikkel hülyültek.. érdekes mód én nem voltam benne


most elsőre azt gondoljátok ,hogy milyen kis hülyegyerek vagyok ,aki a fészbukon éli ki magát, nem ,ez nem így van..de mikor már a sokadik alkalomkor ,van az hogy, én vagyok az egyik ember az utolsók közül akit bevesznek bármi buli vagy csoporttevékenységbe..baromi önbizalomromboló


baromi rossz...akinek van önbizalma ,az fokozatosan fenntartja,növeli az efféle "szitukkal" ,akinek meg nincs önbizalmam ,állandóan kihagyják mindenből ,bénának érzi magát emiatt, és egyedül nem képes felállni..és elcseszi a z egszé életét:\


én a kettő között ,de inkább az önbizalomhiányosok táborát erősítem.olyan vagyok akivel viccelődnek a nagymenők ,ha nem mutatok önbizalmat, vagy zavarba jövök még húzzák az agyam...néha elhívnak sörözgetni ,dumálni, oldottabb hangulatban egész más vagyok..

nem is az hogy a nagymenőkhoz(enyhén bunkó beütésű egyedhez) akarok tartozni ,hanem szeretném magam függetleníteni másoktól ,hogy anélkül is jól érezzem magam, ne legyen olyan ha vki csinál vmit, vagy mond ,akkor én egyből elkezdek nevetni hogy tyűde jópofa, közben meg nem találom humorosnak ,csak próbálom vhogy leplezni az eltérő humorérzékem

18f


2011. nov. 12. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos negy nagyon nehéz eset, gondolkozok, mert nem akarok hülyeségem írni, aztán válaszlok.
2011. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Írd be a kérdésed a google-ba. Véleményem nem mérvadó : kb. 50 éves leszel, amikor változni fogsz...egy kicsit.

Amit átlagosnál jobban tudsz, azt tökéletesítsd. (tanulásban, vagy tánc, gitár, sportban...bármiben, de csak egyben, ne halmozd.)

Így hívd fel magadra a figyelmet.


Mellékesen a helyesírásod felületes. a jó helyesírás önbizalmat ad. Minden jót!

2011. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én ugyanígy éreztem magam ennyi idősen. Soha nem voltam se szép, se vagány...(fogszabályzó stb... stb...) Voltak barátaim, de senkit nem tartottam nagyon fontosnak és ők is rendszerint engem hagytak utoljára.

Az, hogy kiközösítenek sok minden miatt lehet. Előbb nézz körül magadban, hogy miért lehet ez így? Lehet, hogy van olyan tulajdonságod amit más nem kedvel és ezen akár Te is könnyűszerrel tudsz változtatni.

Az volt az egyik...:)

A másik, hogy IGENIS MERJ ÖNMAGAD LENNI, ha nem tetszik a vicc akkor ne nevess rajta. Hogy várhatod el, hogy kedveljenek mikor nem is ismernek.

Gondolom még középsulis vagy. Majd (ha mész) akkor az egyetem változást hoz. Én is ott ismertem meg a Barátaimat. Akik tényleg azok.

Ja és az életedet nem mások hanem Te irányítod, ha sikerélmény kell tegyél érte, hívj el Te haverokat sörözni, vagy focizni vagy "mittomén"

Sok sikert:)

20/L

2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. lehet h igazad van. én inkább sokdologgal foglalkozom ,azokból jó vagyok ,de nem kitűnően ügyes, rá kell állnom az egyikre


3.ez kissé lehangoló ,ha minden igaz pár hónap múlva én is fogszabis leszek(évek után mostanra sikerült rávennem magam):\ ,nekem viszont van egy nagyon jó barátom

a tulajdonság amiért nem látják bennem az igazi havert sztem az azért van mert más a humorérzékem ,más találok viccesnek, nem folyik belőlem az a fajta viccözön ami belőlük..


oké megcsinálhatom hogy elhívom őket, de mivel ők jobban tudnak dumálni(rajtam csak az ital segít) ,leköröznek, és akkor nem jól érzem magam, ha az én bulimon szarfej vagyok


amit a közeljövőben esélyesnek látok sikerélményszerzésben az az hogy összeállok egy bandával(gitározom már 4 éve) és talán ez adhatna sok önbizalmat ,de még sajna a kereső stádiumban vagyok :(

2011. nov. 14. 21:53
 5/8 anonim válasza:

;) 6 évig volt fogszabályzóm:))

Nem csak te vagy így. Én mindig azzal védekeztem, hogy olvastam, sőt ha belegondolok akkor rengeteget olvastam. Akkor te gitározz, keress magadnak egy csajszit, vagy ha van akkor őt hívd el sörözni. Nem kell mindenkinek Humor Heroldnak lennie. Te így vagy Te és kész. HA valaki ezért nem fogad el(, és nem benned van a hiba,) akkor még nem értél el a megfelelő helyre az életedben. Majd megjön az is:)Csak kitartás. (((Amúgy meg minden gimis hülye. Főleg a nagyobb városokban:D, sokszor én sem értettem, hogy ez vagy az miért vicces)))

2011. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

6évig? oh my... gondolom ebben az éjszakai is benne van,úgy már okés :D:D remélem elég lesz nekem 3 max 4 évig állandó

..csajszi.ne is mond.olyan szinte balf.sznak érzem magam, ugyanis a suliba van egy csaj ,aki nekem nem is kicsit bejön, és láttam rajta ,hogy én is bejövök neki..kb 2 hónapig ment ez a egymást lessük folyosón, meg köszönünk egymásnak..azóta is köszönőviszonyba vagyunk én nem is akarok többet(nagyon fáj ,de inkább nem) ,ugyanis az egóm nem bírná ,ha összejönnénk pár hétre akár, aztán azt mondaná belém unt, tudom ,hogy nem kéne ennyire előre tervezgetnem ,de nálam így megy ez...nem tartom magam csúnya embernek, max külsőleg jöhetek be neki ,de ez hogy látom rajta azt a határtalan vidámságot,életkedvet egész nap..rajtam meg nagyon ritkán van ez az életvidámság, elvette a kedvem az egész csajtól ,már volt részem csalódásban.nem kell több


én várok keresgélek mindenféle társaságban ,de még nem sikerült azóta ,sajna :\

bocs h ilyen hosszú lett

2011. nov. 14. 22:39
 7/8 anonim válasza:
Az a legnagyobb bajod, hogy nem adod önmagad, mert félsz, hogy az nekik a te stílusod nem fog nekik tetszeni. Add önmagad ennyi az egész. Én például egy 16 éves átlagos srác vagyok, 4-5 hónapja felköltöztünk Battonyáról Törökbálintra ami kb. 250 km-re van egymástól és ha ez még nem lenne elég Pestre járok suliba (bejáros vagyok) ami nem nagy cucc, de Battonya egy kis falu és én meg felkerültem egy nagy városba. Mégis beilleszkedtem úgy hogy teljesen önmagam adtam megmondtam, hogy Battonyáról jöttem stb. mégse közösít ki senki sőt még azt is megmondtam nekik, hogy nyáron szoktam dolgozni fizikai munkát mondjuk ez amúgy se szégyen, de sajnos a mai országba lassan már az lesz :S.... Add önmagad ne hazudj magadról ennyi az egész és csak olyanokkal haverkodj akikkel úgy érzed érdemes és nem basznak át.
2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Maradj olyannak amilyen vagy. Bármilyen más formában "adod elő magad" csak pillanatnyi élmény lehet. Azt is tudom, hogy "kitűnni 1 valamivel" nehezen érthető. Viszont elérhető kb. 1 év alatt. Fontos, hogy ne Te beszélj róla...mások fogják észre venni, hogy tudsz valamit. Csak élvezd, szeresd azt az 1-et...magadnak!!!
2011. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!