Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Két világ között kallódom?

Két világ között kallódom?

Figyelt kérdés

Nem jutottam be az egyetemre. A barátaim dőzsölnek a jóban, lányokban, bulikban, programokban. Én meg dőzsölök a szarban és az el.szott időben.


Valahogy nem értik meg, hogy nem szórakozásból csinálom. Megteszek minden tőlem telhetőt, hogy bejussak, de lassan már nem vagyunk egy hullámhosszon és, élesen kivehető lenézést kezdtem el tapasztalni.


Szóval nem vagyok annyira elesett (már behoztam magam) hogy sajnálva biztassanak, viszont nem vagyok még annyira jó, hogy elfogadjanak. Kicsit fura is lenne, mivel van még mit helyrebillenteni.


Mi lesz ebből?


2011. nov. 3. 01:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval eddig kb 20%-on voltam, a családom megőrült, kb éheztem nem volt pénzem stb.


Most felkűzdöttem magam 80%-ra és azt tapasztalom kb, hogy bár nincs kimondva "ez a srác biztos fogyatékos azért nem jön össze neki semmi"


Akik meg nem ismernek és abból a közegből megismernek már első blikkre lúzernek tesznek félre. Mert ugye nincs életem. Épp próbálom magam bekaparni az életbe.

2011. nov. 3. 01:15
 2/5 A kérdező kommentje:
80%??? dehogy, inkább max az esélyt kaptam meg erre a 80%ra. de bizonyitanom kell. raadasul az elet osszes teruleten.
2011. nov. 3. 01:22
 3/5 anonim válasza:
Az utolsó kommented a válasz.
2011. nov. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből vagy iksz százalékon?? Komolyan nem értem
2011. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lenéznek, akkor nem igazi barátok, főleg ha mindent beleadtál, ahogyan írtad. Próbálj küzdeni méginkább, és ne figyelj oda az igazságtalan beszólásokra!
2011. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!