Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? 24 éves vagyok,...

Mit tegyek? 24 éves vagyok, és semmi célom nincs az életben!

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ez így, annyira kilátástalannak tűnik a jövőm! Nincs semmi amiben jó lennék, nincs semmi amivel szivesen foglalkoznék, nincs olyan munka amiben jól teljesítenék, egy rakás szerencsétlenség vagyok! :(
2009. máj. 6. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Változtatni akarsz ez jó kezdet,de pszihologus kéne aki gatyába ráz.
2009. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jártam egy évig pszichiáterhez, nagyjából rendbetett, de mióta nincs munkám egyszerűen semmibe nézem magam... A párkapcsolatom is egyre rosszabb, úgy érzem nélküle jobban mennének a dolgaim, de ha belegondolok abba, hogy nem mellettem kel fel reggel, hogy nem ölelhetem át többet, abba belehalok. De így sem jó! Beszéltem vele erről, de csak annyit reagál, hogy akkor keressek mást, és duzzog egész nap... :( Már lassan két éve élünk együtt
2009. máj. 6. 12:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Találj valami hobbit!
2009. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

HA változtatni szeretnél akkor ez már egy cél kitűzése!!!

Próbáld meg elérni.HA ugy érzéd jobb volna ha külön lennétek a pároddal akkor tűzd ki célnak hogy szakítani fogsz vele.HA ugy érzed még szereted akkor legyen az a célod hogy jobbá tedd a kapcsolatodat.

stb

2009. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem neked nem pszichiáter kellene, hanem egy adag önbecsülés. Az a baj, hogy ez egy "körfolyamat". Szerencsétlennek érzed magad , mert kilátástalan az életed; és kilátástalan az életed mert szerencsétlennek tartod magad. Nagy adomány , hogy van társad, ebből indulj ki. Valószínűleg nagyon szerethet , mert ilyen kételyekkel élő ember mellett elég nehéz kitartani, és azért "duzzog" , mert megbántod őt a szavaiddal.

Egy darab dolog biztos hogy van , amivel szívesen foglalkozol vagy foglalkoznál. Ez tutifix. Még úgy ember nem jött erre a földre, hogy ne legyen valamilyen érdeklődési köre! 24 évesen még nem éghettél ki , csak krízisben vagy. Egyelőre nem találod se magadat , se az utadat. Más nem fogja az önbecsülésed építeni , tessék nekiállni! Régi módszer , de jó. Papír elő. Rossz tulajdonság , jó tulajdonság oszlop. Mindent írj le, magadnak. Aztán a rossz tulajdonságokon gondolkodj el, hogy miként lehet változtatni rajta?

A jó tulikat meg naponta akár 15 -ször is átolvashatod, hogy igen , erre már képes vagyok! :)

Én hiszem , hogy 24 évesen ez még itt nem a "világvége" , csak kicsit elvesztetted magadat , találj rá!:)

2009. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok! Megpróbálom, csak nagyon nehéz! Kicsit ki vagyok égve, még ha fiatal vagyok is hozzá, elég rossz életem volt eddig (drogok, alkoholizmus)! De ezekről is sikerült lemondani! De mégsem vagyok boldogabb mint akkor mikor még használtam ezeket! Este is sikerült összevesznünk, mert megkérdezi mia bajom, és ha elmondom, hogy úgy érzem mintha egy gép lennék, nincsenek barátaim, nincs életem, nem járok emberek közé már nagyon régóta (és ez főleg miatta van, nagyon féltékeny és érte inkább otthagytam a barátaimat, akik főleg fiúk voltak, és a bulizást)és csak a házimunkát végzem minden nap mint egy robot! Akkor jön a szokásos szöveggel, hogy akkor menjek, bulizzak, pasizzak(És ezt olyan gúnyosan mondja) ezután nem is nagyon szól hozzám!

Ha meg nem mondom el akkor az a baja!

2009. máj. 7. 08:50
 7/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem az a véleményem, hogy ez a pasi akivel egyyüttélsz nem neked való. Mert, hogy a kedvéért lemondtál a barátaidról, lemondasz a szórakozásról, sőt talán a túlzott féltékenységéből eredően a munkáról, munkahelyről is.Ne hagyd magad! Tudom, nem könnyű, de én is pont ebben a helyzetben voltam, utóbb nem volt senkim, barátaim se, és végül ő sem. Nehéz volt, de sikerült. Hálát adok Istennek, hogy nem maradtam vele, és nem lett pl. gyerek az ügy vége, mert már biztos elvált lennék.

Nekem is ugyanaz volt a helyzet,hogy gúnyosan küldött szórakozni,sőt a kedvéért még én marha a középiskolai ballagási ünnepséget is kihagytam, amit már milliószor megbántam.(( De gondoltam nem lesz legalabb veszekedés miatta, mert borzasztó féltékeny volt.

Hidd el, hogy egy ilyen pasi többet árt, mint használ, pláne ha nincs önbecsülésed, hát még azt a kicsit is, ami esetleg volt, rendesen le tudja rombolni!

Nekem mostmár "jó ég a szénám",vagyis jobban, van egy pasi, aki mellett én is fontosnak, stb. jól érzem magam vele, és lassan újra lettek barátaim is, ami hidd el, hogy nagyon fontos.

Remélem nem voltam túl okoskodó! Minden jót!

2009. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szeritem csak túlságosan sajnálod magad. állj a sarkadra, és mond hogy te igenis jó vagy, okos vagy, és meg tudod csinálni, jó életed lesz. nem olyan nagy ördöngősség az egész, csak ne az önsajnálatra fecséreld a fiatalságodat
2009. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Utolsó hozzászóló! Neked iss igazad van, csak tudod a való életben nem csinálom ezt, mert ezzel is csak a baj lenne! De itt olyan jól esik végre kiírnom magamból amit érzek, ha már nincs akinek a környezetemben elmondhatnám! Teljes mértékben igazad van, valóban sajnáltatom magam, de nem tudok mit tenni, ha ilyen sz*r az életem! Azt is tudom hogy nekem kell ellene tenni,de nagyon nehéz! Pont ezért kértem segítséget!

Harmadik hozászóló! És te hogy léptél ki abból a kapcsolatból? Tudod én nagyon szeretem ezek ellenére is, de tudom hogy nem megy nekünk ez így... És ő is nagyon szeret, túlzottan is! Félek hogy valami őrültséget csinálna ha otthagynám! Meg hát annyi minden köt össze, van egy kutyusunk is, vele mit csinálnék?

Tegnap ismét veszekedés volt, csak egy xanax segített álomba sírni magam! Persze ismét a bulizás miatt! De már úgy érzem én vagyok a szemét. csak mert szeretnék kimozdulni! De vele nem megy a bulizás, nem merem elengedni magam, nem merek nagyon beszélgetni sem senkivel... áhhhh! Ma elmegyünk együtt koncertre, hát nem tudom mi sül ki belőle! Kicsit gyomoridegem van az egésztől, de végre emberek közt leszek...

2009. máj. 9. 08:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs nem harmadik hozzászoló, hanem az utolsó előtti!
2009. máj. 9. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!