Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk hogy szeretitek a lányoka...

Fiúk hogy szeretitek a lányokat? Sminkkel vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
aki smink nélkül is szép az a szép lány, nyilván őket szeretjük(én)
2011. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
en speciel, kicsi sminkkel birom a csajokat:) az pont jol nez ki:) se tul sok , se tul keves:)
2011. aug. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Smink nélkül, vagy kevés/szinte észrevehetetlen sminkkel szeretem. 39/F
2011. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
00:26.. Keira Knightley-nél a sminkes kép az photoshop gyanus..
2011. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Szerintem gyönyörű tud lenni egy sminkelt lány. A régi, főleg fekete-fehér filmekben például istentelenül szépek és/vagy dögösek szoktak lenni a női arcok, és ebben szerintem a sminknek is elég nagy szerepe van. Igazából ez a fanyalgás a szépítkezés miatt csak manapság lett divat valamiért. Gondolom, a sznobság az oka, mint általában az ostoba divatoknak. Egyébként ennek a divatnak a követői azt az eredetinek tűnő, de teljesen elcsépelt és sablonos véleményt szokták hajtogatni, hogy "Nekem a természetesség jobban bejön." Erre meg én azt mondom, hogy akkor ne töröld ki a zsírt a füledből, az orrszőrödet se vágd le, meg az se baj, ha büdös vagy! Mert ezek is természetes dolgok. Megsúgom egyébként, hogy a legegyszerűbb törzsek is hordanak díszeket, kifestik magukat, gondolom nem csak és kizárólag a vallásuk és hagyományaik miatt. Az ókorban már szintén szépítkeztek. Például szőrtelenítettek is. Szóval semmi új nincs ebben, és semmi természetellenes. Persze, megértem, ha valakinek nem tetszik, de sznobságból letagadni, hogy bejön, vagy a "természetesség"-re hivatkozni ellenérvnek, ritka nagy f**zság.


Na, megint felidegesítettem magam.

2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hja, hol vannak már az illatos és gyönyörű, 100% bió hölgyek...
2013. aug. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

"Hja, hol vannak már az illatos és gyönyörű, 100% bió hölgyek..."


Bió hölgyek? Úristen, honnan veszed ezt a f**zságot? Előtted lévő hozzászólásban már szó volt róla, hogy ilyesmi nem létezik.

2013. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!