Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől tűnök magabiztosabbnak...

Mitől tűnök magabiztosabbnak és nem befolyásolhatónak a találkozón?

Figyelt kérdés
20L vagyok. Holnap találkozóm lesz egy rokonommal aki nemrég bukkant fel(távoli, negyvenes pasas) és tudom h megakar győzni valamiről ami szerinte jó ötlet én viszont nem szeretném ha belekeverne. Nem rázhatom le, illedelmesnek kell lennem és hallottam róla, h nagyon meggyőző és határozott, én is az szeretnék lenni, h végül megtarthassam a magam igazát de ne legyen sértődés. Mik azok a dolgok, amivel azt sugározhatom, h nem vagyok befolyásolható? Azon kívül h maximálisan ezt érzem. Ti pl milyen ruhában mennétek? Sminkeljek vagy ne? Mit rendeljek a helyen ahova beülünk? (úgy értem h kaját is vagy csak egy üdítőt? ) Mennyi idő után távozzak? Tudom h gyerekes kérdések de szeretném azt sugározni felé h nem tart a kezében(még ha sajnos bizonyos szempontból így is van). köszönöm
2011. aug. 12. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen túlbonyolítani? Ha te azt mondod, hogy nem akkor győzködhet órákat is. Mindegy mit gondol ha végül úgysem mész bele. Nem lehet mindent konfliktus nélkül megoldani. Sőt még elmenned sem muszáj ha ilyen udvariatlan a pasi.
2011. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyhe smink, magassarkú mindenképp...és szerintem ételt rendelj. mondjuk 1 órát maradj.
2011. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Mindig ülj egyenesen!

2. Ne engedd a tekintetedet a pasi szempárjának szintje alá (így tűnsz magabiztosnak és le tudod törni a szavát vagy el is tudod hallgattatni) <- ez tényleg így van nem viccellek, testbeszéd

3. meg mosolyogj akkor talán nem lesz konfliktus.

4. És küldd azt az "üzenetet" felé (gondolatban), hogy te magabiztos vagy és téged nem lehet sehogyan se befolyásolni

5. Igényesen öltözz

6. Ne edd szét magad szerintem maximum egy kávé/tea.


És ne izgulj ezért, minden sikerülni fog ;)

2011. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy senkinek nincs joga rábírni olyasmire, amit te nem akarsz. Ugyanakkor légy nyitott, próbálj intelligensen érvelni, gondold át, hogy az ő ajánlata hol/miként sérti az érdekeidet és igyekezz ezt tisztán, érthetően, diplomatikusan a tudtára adni. Mi a legrosszabb, ami történhet? Sértődés. Ha ezen besérül, megérdemli.


Senki nem tart a markában, soha. Szabad, független, önálló akarattal rendelkező lény vagy.

2011. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!