Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg gáz ha sok pénzre...

Tényleg gáz ha sok pénzre vágyom?!

Figyelt kérdés
Megőrülök ha arra gondolok, hogy minimálbérből kell majd tengődnöm, és szinte semmit nem vehetek meg magamnak amit szeretnék. Így fontos szempont, hogyha nem is elsőre, de előbb utóbb olyan állásom legyen ami jól fizet, eljussak egy olyan szintre hogy nem kell nagyon nélkülözni. Sosem szórtam a pénzt, a jövőben sem tervezem, de a fent leírtaktól tényleg pénzéhesnek tűnök?
2011. aug. 8. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is így vagyok vele, jól fizető állást szeretnék, Én sem szórom a pénzt, sőt, jobban spórolok mint az átlag, de ha valamit meg kell vennem és egy kicsit többe kerülne akkor jó ha van. Meg bármi történhet az életben manapság, kitudja h mikor kell majd az a pénz amit összespórolsz?!!
2011. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Csak párszor már "megkaptam", hogy miért törődök ennyit a pénzzel, az a lényeg hogy szeressem a munkám. De én azt szeretném, hogyha csinálok valamit, akkor kapjam is meg érte amit ér a munkám, különben úgy érzem kihasználnak. Amikor diákmunkán vagyok is ez zavar, hogy úgy kizsigerelik a tanulókat ahogy nem szégyellik...de mivel muszáj, ezért megcsináljuk..
2011. aug. 8. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Legbelül mindenki sok pénzre vágyik. Ilyen ez a faj, minden egy papírfecni körül forog számára. :/
2011. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal akik azt mondják hogy pénzéhes vagy, valószínűleg nekik nincs meg a lehetőségük / eszük hozzá, hogy sok pénzt keressenek. Ha lenne, nem arról papolnának, hogy más mennyire ilyen meg olyan. Ki az a hülye aki nélkülözni akar? Persze, fontos hogy szeresd ami csinálsz, de az is ugyanolyan fontos, amit a munkaidőn kívül csinálsz, az meg nagyrészt attól függ, mennyi a fizetésed.
2011. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok... még emiatt olyan szakot is végzek, ami nagyon nehéz nekem, de megfogja érni később :) na meg nekem minden vágyam egy SAJÁT lakás/ház, de tudnám még sorolni :) szeretnék szép konyhát, teli hűtőt boldog életet, és akárki akármit mond, ha valaki nélkülözik, nehéz megteremteni azt a boldog életet... szeretném ha majd a jövőbeli családomat minden évben eltudnám vinni valahova nyaralni, hogy megismerjék a világot, nem úgy mint én, akit még a Balatonra se vittek soha :(

A pénz önmagában nem boldogít, de ha van mire költeni (vagy valakire) az már boldogság! Csórón meg csak akkor vagy boldog, ha szeretnek... de nem biztos, hogy szeretnek nem? :)

2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!