Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány az osztályban...

Van egy lány az osztályban akit nagyon szeret az osztályfőnökünk (kis kedvenc), de a többieket ez annyira idegesíti. Engem pl nem, de a többi 26 gyereket igen. Miért vannak ettől úgy ki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

A normális arcok rühellik a stréber s*ggnyalókat.

Nem ismerem az osztálytársad, de az általam ismert tanárnénikedvencek mind-mind ilyenek, simán életképtelenek.

2009. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"A normális arcok rühellik a stréber s*ggnyalókat."

Én meg rühellem az életképtelen, buta, neveletlen divatseggnyalókat. Általában akik utálják azt aki tanul, azok teszik fel a hasonló kaliberű kérdéseket, mintpéldául: "discos legyek vagy emo-s" Belőlük lesznek az életképtelen munkanélküliek vagy egyéb, míg a normális arcok dolgoznak, adóznak stb.

Kedves kérdező, a többi 26 irigy.


Üdv!


(Egy nem jó tanuló)

2009. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Az első hozzászóló vagyok.


Osztályelső voltam mindig, rendesen tanultam, de sosem voltam kiskedvenc, sőt! Miért is lettem volna irigy bákire is? :DDD Nem hiszem, hogy a többi 26 ember idióta a kérdező osztályában. Szerintem pont, hogy én voltam a normális arc, kell, hogy legyen egy fiatalban egy kis csibészség.

Nem lettem munkakerülő, diplomás állásban dolgozom :)

2009. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen értelek, de arról nem tehet a gyerek, hogy a tanárok kivételeznek vele. Ezért diszkriminálni valakit butaság.
2009. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez helyzet függő. Van olyan, aki nem tehet róla és azért kivételeznek vele, mert valamivel kiérdemli, míg egyesek szó szerint benyalják magukat. Én már mindkettő esettel találkoztam, de nem ítéltem el senkit. Mindenki azt tesz, amit akar. Amikor valaki iskolai díjat kap olyanért, aminek semmi köze sincs a tanulmányi teljesítményéhez, míg a többi színötös csak néz, elgondolkodom, hogy ez miért is történik így. De aztán rájövök, hogy úgysem számít, hogy ki mit gondol. A tudást tőled nem tudják elvenni, az hogy nem értékelik úgy, mint másét, rosszul eshet, de a suliból kikerülve senkit sem fog érdekelni ez. A felnőttek világában ő már nem lesz kiskedvenc. Nekem volt egy ilyen osztálytársam általánosban. Nem volt a srác rossz tanuló, de különösebb tehetség sem. Ma egy gyárban dolgozik a soron, a gimit is alig bírta elvégezni. Tudod miért? Mert az ilyen kiskedvencek biztosra veszik, hogy ők a legjobbak és némelyikük úgy elszáll magától, hogy azt hiszi, ő majd mindig a legjobb jegyet kapja, ha nem is tesz érte. Az élet másként osztályoz.
2009. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos,hogy a lany tehet rola hogy kedvenc,vannak idiota tanarok akik csak ugy ok nelkul kiveteleznek valakivel.De ha valami "talpnyalo kis libarol" van szo az mar idegesito.En is voltam mar a te helyzetedbe,hogy nem erdekelt,de volt olyan is hogy kivoltam akadva mert engem utalt az illeto tanar es kisseb jegyet kaptam mikozben a kis kedvencke a megerdemeltnel jobbat.De olyan is volt hogy en voltam a kedvence na ezis sz@r helyzet,nem voltam se jo tanulo de meg soha kedves se voltam azzal a tanarral nem is birtam soha,szal en nem irigylem a "kiskedvenceket".Ha teged nem erdekel az nem gond,ha nem latszik az erdemenyeken akkor nincs baj hadd legyen csak a "kedvenckeje".
2009. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én mondok egy jobbat, nálunk egy gyerek általánosban csak azért volt kiskedvenc mert az ofőnk a család barátja volt...

a másik suliban mindenből 2-es, 3-as volt, és mikor átkerült hozzánk hirtelen 5-ös lett... és most hogy átkerült középiskolába érdekes mód újból 3-as lett...

mindenki utálta ahogy kivételeztek vele, simán puskázhatott bárhol, mindig ott panaszkodott nekünk hogy nem érti az anyagot és másnap érdekes mód mégis 5-öst írt...

és miért volt kiskedven? csak ezért...

2009. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek..am.tényleg egy kis liba,meg egyben sokszor felhúzz az orrát... de tényleg kössz
2009. ápr. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!