Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Észhez téríteni a barátnőt?...

Észhez téríteni a barátnőt? Nulla női büszkeség!

Figyelt kérdés

Adott egy barátnő, aki nem állt sorban, amikor a női büszkeséget osztogatták. Úgy játszhatnak vele a férfiak, ahogy akarnak, huszonéves létére nagyon naív. A férfi ha találkozik vele és kedve akad megcsókolja, ő meg engedi. Ha nincs kedve mással kavar. Következő alkalommal mikor megint a barátnőmhöz megy, az kérlelés nélkül benne van a dologban. Olyan lány akiről tudják, hogy B-tervnek jó egy estére, mert ha nem jön össze az akivel eredetileg akarják, akkor ő biztos benne van. (Megjegyzem nem szexuális kapcsolatról van szó)


Minden héten abba szerelmes, aki épp kedves volt vele. Ha köszön neki az illető akkor azt már szerelemvallásnak veszi.Pedig mi, mint kívülállók látjuk, hogy nagy képzelgés az egész.


Próbáltam beszélni vele, minden lelkendezésénél megpróbálom megértetni vele, hogy NEM KÉNE ILYEN KÖNNYEN ADNI MAGÁT, mert ilyen hozzáállással senki nem fogja majd komolyan venni, főleg nem azok akik kavarnak vele... Sajnos a barátnői beszélgetés nem járt sikerrel... Mit lehet még tenni ilyen esetben? Mi téríti észhez végre?


2011. júl. 31. 22:48
1 2
 11/17 anonim válasza:

Önbizalomhiánya van, hidd el, és örül annak, hogy van amelyik FIUNAK/FÉRFINAK kell.. Hiába a szerető család, ha neki nem pont erre van szüksége. majd talál egy komoly kapcsolatot, de ne szekáld ez miatt, nehogy aztán még az legyen, hogy te vagy a féltékeny rá, hogy akad rá fiu.:)

17l

2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan valami lelki defekt, ha szellemileg teljesen ép egyébként. Vagy beteges önámítás, hogy ő a végzet asszonya, akinek minden férfi a lába előtt hever. Vagy beteges félelem attól, hogy ő csak erre jó.
2011. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Unokatestvérem ugyan ilyen... egyszerűen nem lehet vele mit csinálni. Hiába beszélem meg vele hogy ez így nem oké ő mégis folytatja... ha most neki ez jó...
2011. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen vagyok csak fiúban. Örülök ha bejövök egyáltalán egy lánynak, és sosem mérlegelem a valódi szándékait. Meg is járom sokszor. :S Önbizalomhiány az oka amúgy. Tudom jól..
2011. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

miért gondolod, hogy ez neki feltétlenül rossz? lehet, hogy ő így érzi jól magát, nem akar komolyat...

amíg csak ilyen 1 hetekig szerelmes valaki, addig jó, jobb, mint ha évekig reménytelenül siratna valakit.

lehet, hogy nem tartja szerethetőnek, értékesnek magát, és kibékült ezzel a helyzettel, gondolja, inkább jobb "B-terv"-nek lenni, minthogy még ennyire se kelljen senkinek.

szerintem végtelenül szomorú és magányos, még ha ez nem is látszik rajta, és talán ezek a kalandjai a fiúkkal felpezsdítik a mindennapjait.

én pl. évek óta reménytelenül szeretek valakit, aki sosem lesz az enyém. képtelen vagyok mást szeretni. de emiatt még nem utasítom vissza mások csókajit, meg törődését, ha önként adják. nem érdekel, mi célból, a pillanat számít.

elfogadtam, hogy nekem az élet ilyen aprócska örömei járnak.

20/L

2011. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaza van annak, aki a végzet asszonyás dolgot írta, valóban néha azt hiszi magáról.

És annak is igaza van, aki azt írja, hogy ez az életstílus tetszik a barátnőmnek. Valóban így van, ő élvezi ezt az egyestés kalandvilágot, és épp ezért nem veszi észre, hogy lassan a földbetiporták a női büszkeségét. Az hogy mindenki B-tervnek tartja, és tudja, hogy vele akkor is lehet kekeckedni, amikor egy másik csajnál nem jön össze, valamint ha nincs kedve a férfinek játszadozni akkor sincs semmi gond, következő alkalommal úgyis hajlani fog a barátnőm, szóval ez magában megalázó, csak ő nem veszi tudomásul. Pedig lassan már mindenki látja a helyzetet rajta kívül.

2011. aug. 1. 09:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudod még az is, ha így foglalkoznak az emberrel jobb, mintha észre sem vennék.
2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!