Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha szeretek...

Az normális ha szeretek temetőbe járni?

Figyelt kérdés
Mostanába valamiért ha meglátok egy temetőt be szeretnék menni. Valahogy érdekel ki meddig élt. Ez normális? Ti is így vagytok ezzel? Értelmes válaszokat írjatok légyszives!
2011. júl. 16. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
én egyszer éjszaka mentem be, elég kísérteties volt, mivel erdő mellett van. azóta nem szívesen járok nappal sem. :)
2011. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 böiler ***** válasza:
42%
Nem. Te beteg vagy.
2011. júl. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem normális.
2011. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem elég fura. Miért érdekes neked azt látni, hogy mondjuk emberek százai, ezrei milyen fiatalon hunytak el? Én nem vagyok így ezzel. Én nem szeretek temetőbe járni. Különösen azért nem mert már hunyt el nagyon közeli hozzátartozóm, és nem az a hely az ahol az ember a legszívesebben látja viszont a szeretteit. Kicsit morbid a szokásod. Mások a kegyeletüket szokták ott leróni, te meg olvasgatni, kíváncsiskodni jársz oda.
2011. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
ÉN csak a hullák miatt szeretem
2011. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah lehet h kicsit morbid vagyok de nem beteg hála :D
2011. júl. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!