Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mosolygósak! Ti mindig mosolyo...

Mosolygósak! Ti mindig mosolyogtok? (lent)

Figyelt kérdés
mármint csak úgy egy bkv buszon is amikor nincs egy ismerősöd se rajta?mert én elég komoly vagyok és ilyen helyzetekben meg félek h hülyének néznek.SS
2011. júl. 11. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy más mit hisz?!szard le másoknak a véleményét,hogy ki mit hisz rólad,kicsit foglakoz magaddal is,ne csak másokkal
2011. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van.:) csak az is nagy hibám h mások véleményét tartom fontosabbnak:SS.ami nagyon rossz.de ezen próbálok változtatni!:DD
2011. júl. 11. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
imádom ha a csajok magukba vigyorognak.D az oyan dilis, jó kedvet sugároznak, én bírom;) 17/f
2011. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én nem értem ezeket a fiatalokat, de az SS ha jól tudom a Schutz Schtaffel röviditése. Magyarul védő osztag.
2011. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előzőnek. :)

előtte van egy kettőspont, tehát így néz ki: :SS

(fintorgós arc) :D


egyébként szoktam magamba mosolyogni a buszon, stb. főleg mikor zenét hallgatok, és eszembe jut róla valami vicces :D

2011. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!