Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok se dögös, se...

Nem vagyok se dögös, se gyönyörű. Fogom valaha vinni valamire egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a külső nem számít, de én sajnos mégis ezt érzem :( Jól tanulok, de amiért nem nézek ki annyira jól sajnos kételkedem képességeimben...:/
2011. jún. 9. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Viheted, akkor lenne gond ha általában egyedül lennél, azt nem tolerálják az emberek.
2011. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak legyen több önbizalmad. Akkor sikerülhet.
2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nagyon sokat segítettetek vele, még egyszer köszönöm :)))
2011. jún. 9. 15:00
 4/7 anonim válasza:
tok mindegy a kulso nem csak az szamit.legyel maga biztos .legyel egy kicsit magadra buszke ,pl hogy jol tanulsz ,es nem hasonlitod magad cicababahoz.
2011. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyaz, menj oda egy ronda pasihoz! Feljebb csak akkor jutsz, ha neked nem olyan a szőröd mint a KISZEL TÜNDÉNEK!!
2011. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem látod magad gyönyörűnek :)

Biztos vagyok benne hogy van aki annak lát téged :)

A gyönyörűséget ugyanis sokféleképpen lehet értelmezni. Nálam nem az jelenti a gyönyörűt ami az ilyen olyan lapokban, műsorokban látni. Hanem valami olyat, amit csak úgy "érezni" lehet ha a veled van valaki. Nem szavakba önthető, nem fizikai, nem is személyiség, hanem valami mélyebb, szépség ami minden lányban megvan, csak néha az élettapasztalatuk miatt pajszokkal védik hogy felszínre kerüljön....


Jól tanulsz: akkor tanuld meg az érzelmeidet, hiedelmeidet kezelni/változtatni! Lehetséges. És alapvető.

2011. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a hitemet adtátok vissza :D
2011. jún. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!