Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi előnyöm származik abból...

Mi előnyöm származik abból hogy megtanulom a történelmet, majd, elfelejtem?

Figyelt kérdés

azt mondják hogy ez elraktárózodik jó mélyre ,olyannyira hogy nem is lehet már elővenni


de akkor mi az értelme, holott nem is biztos ,sőt állítom ,a fele nem igaz annak amit a könyvbe tanulunk, valaki leírta én meg tanuljam meg, de mire jó ez, van értelme ,ha úgyis elfelejtem, leglább is érettségire nem tudom mi fog megmaradni belőle.. inkább akkor már sin cos tg ctg


17F


2011. ápr. 13. 20:45
 1/6 Neménvagyokaz ***** válasza:
Sajnos csak így adnak érettségi bizonyítványt. Amúgy én se látom sok értelmét.
2011. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elvileg azért élünk hogy boldogok legyünk..:S
2011. ápr. 13. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen gondolkozom. Egyébként ha jobban belegondolsz, rájöhetsz, hogy az iskolában tanultak nagy részének egyáltalán nem vesszük majd hasznát a későbbi életünkben.
2011. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sokszor már arra is gondolok ,hogy lehet azért van hogy kitöltsék valahogy a fiatalok idejét ezzel..


az oké hogy van a matek és h egymásra épül ,(igaz én már 3 éve nem osztottam,szoroztam írásban és már nem is tudom h kell) azt még nagyjából meg is lehet tanulni ,


de ez a töri olyan számomra hogy folyton ismételnem kéne ,és szerintem mindenkinek


annyi érdekes dolgot tanulhatnánk ,de tényleg


ássatok mélyre de nekem baromira fontos lenne hogy tudjam használni az agykontrollt, de szó sincs róla mint tantárgty, vagy ha van akkor az hogy "hülyeség az egész"..


büszkén merem állítani ezt a történelemről mint tantárgyról


ez jól esett

2011. ápr. 14. 18:25
 5/6 Empire.State.of.Mind ***** válasza:

Valóban sokmindennek nem fogod majd hasznát venni a későbbiekben, itt azonban az agytornáról van szó. Nem szükséges tökéletesen megtanulnod az anyagot ahoz, hogy leérettségizzél, azonban ha nehezedre esik megtanulnod az elegendő mennyiségű anyagot is, akkor az ellustult agyra utal.


Viszont hogyha MEGTUDOD tanulni, csak nem akarod, mert értelmetlennek találod, akkor valószínűleg okos vagy és más dolgokat tanulsz általában, olyanokat amiknek majd hasznát fogod venni. Azonban attól, hogy érettségire megtanulod az anyagot nem fogsz kárt tenni az agyadban :D, úgyhogy sok sikert és ne törd nagyon magad rajta, éld az életed és gondolj arra, hogy könnyeddén megfogod tanulni az egészet és érettségi után azzal foglalkozol, amit csak akarsz, de ehez egy aktív és fogékony agyad kell legyen ( vagy ha jelenleg nem ilyen akkor fejleszteni kell )

2011. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jah.. kösz a választ


csak egy agytorna:D.. de mégis olyan halál komolyan veszik.

igaz, lekéne már szoknom a filozofálgatásról.

2011. ápr. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!