Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy valami rosszat...

Lehet, hogy valami rosszat tettem? HELP!

Figyelt kérdés
A tegnap dumáltam egy sráccal és elkérte a teló számomat, hogy este 7-kor felhív, hát a komolyságáról annyit, hogy abból az esti 7-ből reggeli 6 lett. De furcsálom, hogy ismeretlenen hívott. Félek. Mondta, hogy ő 3-ig van suliba, míg én 2-ig és állítólag elrendezi, hogy ő is 2-ig legyen. Nincs időm találkozgatni vele, mert elég sűrű programom van és a szülők sem tuthatják meg. A tegnap kapott tőlem egy képet, míg én tőle egy hi5 címet. Lehet, hogy komolytalan, mert nekem nagyon gyanús. Azt mondta, hogy ma szünetben még felhív...Ááá nem tudom, tanácsra van szükségem. Lécci segítsetek! És ha anyámék meghallják, hogy hív mit mondjak? Ó mit tettem...és ha ma rádöbbenek, hogy kuss legyen, hadj békén, hogy a francba koptassam le? Ekkora balféket mint én...
2011. ápr. 4. 06:35
 1/6 A kérdező kommentje:

1. Még mielőtt jönne egy olyan válasz, hogy itt ne rinyálj, NEM rinyálok csak 1 tanács kellene.

2. Én nemsokára 14/L ő pedig 15/F.

2011. ápr. 4. 06:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, a szüleid miért nem tudhatnak róla?

Nagyon vigyázz magadra. Semmi garancia arra, hogy valóban egy 15 éves fiúval beszélgetsz. Valóban butaság volt telefonszámot adni.

Szóval: semmiképpen sem szabad vele találkoznod úgy, hogy arról nem beszélsz senkinek. Sőt, nehogy egyedül menj egy találkozóra. De legjobb lenne, ha addig nem is találkoznátok, amíg nem tisztáztad a helyzetet.

Másrészt, ha hív, nyugodtan megmondhatod neki, hogy fura neked ez az egész. Ha nem szimpi, akkor meg kell neki mondani. Ha nem hallgat rád, akkor pedig mindenképpen el kell mondanod a szüleidnek, hogy segíteni tudjanak. Lehet, hogy mérgesek lesznek rád, meg kiabálnak, meg ilyesmi, de hidd el, hogy tutira nagyon féltenek és szeretnék, ha nem lenne semmi bajod, és ezért biztosan meg is tesznek minden tőlük telhetőt.

2011. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egy 15 éves fiú mivel az osztályból 2 lány is ismeri...
2011. ápr. 4. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

az nem garancia...nekik is hazudhatott...

szerintem ha lehet változtass telefonszámot

2011. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uccsónak: persze már...mikor élőben találkoztak...akkor nagyon becsaphatta őket...


Amugy ha idegesíteni fog megírom neki MSN-en, hogy ellopták a telefonomat így számot sem kell cserélni és kész. Majd megunja, hogy hiv hiv hiv és nem veszi fel senki...

2011. ápr. 7. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

na ide figyelj ne hisztizzél és gorombán válaszolj honnan a f.szombol kellett volna tudnom hogy találkoztak élőbe? -.- idióták...tele van velük a világ.....-'

2011. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!