Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e így élni? ( költői...

Lehet-e így élni? ( költői kérdés lenne), de a hozzászólásokat is várom.

Figyelt kérdés
180cm/105kg, dús mell és hát szőrzet,10cm-es pénisz. 2-szer évismétlés középiskolába, minden nap stressz és letargia, ami rá ment a gyomromra is amitől naponta hasmenésem van. Már nincs életcélom,és erőm se változtatni, elfogadni magamat.Depressziós lennék?
2009. febr. 25. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

180cm/105kg - erre inkább büszkének kéne lenned.

10cmpénisz - ha vki szeret, nem amiatt fog szeretni, egyébként, a teljesítmény számít, nem a méret.

dús mell/hátszőrzet - hátszőrzet nemgáz, gyanta és kész. dús mell...mennyire dús?

évismétlés - azse gáz einstein is 2szer ismételt :)


a többi meg csak rajtad múlik, fogd fel pozitívan a dolgokat, és megszünnek.

2009. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mitől van stressz? a suli miatt? akkor legyél magántanuló. de az is jó, ha van kivel beszélgetned :)
2009. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor van időd edzeni!

minden embernek van párja!!! és tényleg azt hiszed, h a vékony és szép emberek feltétlen boldogok?? lehet h sok barátjuk van, de sok a csalódás is!

a belsődért szeretnek meg, tehát adj okot nyugodtan, h szeressenek!:D

ne azzal foglalkozz, h nézel ki, hanem a megoldáson, hogyan hozhatod ki a legtöbbet magadból. mert mindenkiben van vmi, de ezt ki kell mutatnod ahhoz, h észrevegyék, és akarják a társaságod!

2009. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet így élni.Én 25 éves nő vagyok és kifezetten vonzónak találom a dús szörzetet, de ha téged zavar gyantáztáztasd le.

A pénisz méreted pedig hidd el nem sok nőt zavar, ez csak tévhit.Személy szerint nekem fáj, ha valakinek nagy,én nem is tudnék olyan férfival lenni.Semmi baj nincs veled.Gondolom a bukások a letargia és stressz miatt vannak.Ha derülátóbb lennél, hidd el változna a dolog.Amúgy én 4-es, 5-ös tanuló voltam és évet kellett ismételnem 11.-ben, mert meghúztak tesiből és még pótvizsgázni sem engedtek.Nagyon égő volt.Azonnal kiíratkoztam a suliból,de szeptemberben emelt fővel mentem vissza és lám, azóta leéretségizem és három szakmám is van.Csinálj valami olyat, amiben örömödet leled!Meglátod nemsokára szebbnek látod a "világod"!

2009. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és a kedves szavakat
2009. febr. 27. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!