Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e kapni magyarul a...

Lehet-e kapni magyarul a következő könyvet CD-vel. Paul McKenna: Instant Confidence. Ha igen, hol és mi a magyar címe?

Figyelt kérdés
Remélem ide illik a kérdés. Ha nem lehet kapni, akkor milyen nagyon hasonló könyvet + CD-t lehet itthon kapni? Kösz a válaszokat!
2009. febr. 23. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, anyunak megvan, pill és egnézem a címét
2009. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*megnézem


Am.: Le tudlak fogyasztani, és asszem a tescoban vette, de KO-ban biztos lehet venni

2009. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amit te mondasz, az nem az "I can make you thin"? Én az Instant Confidence-re gondoltam.


De azért köszi!:)

2009. febr. 27. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ehhez is van vmi cd. Nem hallgattam még bele, nem tudom mi van rajta
2009. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzők vagyok :D Megnéztem, igazad van I can Make You Thin. Bocsesz
2009. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszi az utánanézést! :)
2009. márc. 6. 23:00
 7/8 A kérdező kommentje:

És igen! Ezek szerint akkor még nem volt, de most már kapható a könyvesboltokban! Nem is kellett sokáig várnom!


Paul McKenna:

Légy magabiztos! - A sikeres és boldog élet kulcsa (CD melléklettel)


Azért írtam ezt le, mert egyrészt nagyon örülök neki, másrészt, ha valaki más is keresi ezt a könyvet, akkor tudjon róla, hogy már megvan magyarul is! :)

2009. máj. 23. 18:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Hátha valaki elolvassa ezt.


Szóval, végül nem hallgattam olyan sokat, mert az önbizalomfejlesztési törekvéseim más irányt vettek, de így is rendkívül sikeresnek mondhatom magamat, 2009-es énemhez képest már más ember vagyok. Persze ennek még nincs vége, mert van még min változtatni.


Azért írok ezt le, hátha valaki elolvassa: Elkezdtem újra hallgatni ezt a CD-t (meg mást is McKennától), és azt vettem észre, hogy bár évekig bele se hallgattam, mégis újra meg újra eszembe jutottak gondolatok, amelyeket a sajátomnak hittem, illetve nem tudtam, honnan vannak, miközben innen voltak. Pl.:


"az életem csodálatos lesz", "áramlik testemben az energia", stb.


Nehéz ezt elmagyarázni, de a lényeg, hogy 4 év telt el azóta, és egyértelműen látszik, hogy tényleg elkezdenek az ember tudattalanjába beivódni ezek a gondolatok. Még akkor is, ha nem is hallgatja olyan sokat. Valószínűnek tartom, hogy amit 2009-ben elképzeltem a hipnózis CD-t hallgatva, az már megtörtént velem azóta. Azért nem tudom biztosan, mert már nem emlékszem, hogy akkor miket képzeltem el pontosan (milyen jeleneteket), a vágyaim is változnak közben, meg minden.


Mindenesetre én nagyon szeretem Paul McKenna anyagait, eredetiben a legjobb a hangja miatt, de a magyar se rossz ám! :)

2013. júl. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!