Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy magas és...

Miért van az, hogy magas és mély hangokat eltalálom, kiéneklem, de a köztük lévő fél hangokat már nehezen?

Figyelt kérdés

bizonyos nagy hangtartományú daloknál mélyen éneklek, ugyanabban a dalban bizonyos részeket viszont sokkal magasabban tudom csak kiénekelni, mint az eredetit?


pl egy részét mélyebben éneklem mint az énekes, egy részét meg sokkal magasabban, de persze ettől még passzol hozzá.És mért van az, hogy néha olyan mintha kicsit gépies lenne a hangom helyenként?

Az is előfordul hogy olyan, mintha nem is egy ember

lennék, vagyis ahány stílust énekelek mindig más hangom, mintha el se lehetne hinni h mindet én éneklem, mintha különböző női hangok lennének. Sőt minden dal mást hoz ki belőlem, ha tatu számot éneklek akkor olyan Juliás a hangom, rá hasonlít, ha metál operát éneklek akkor megint más. Még az Evanescence daloknál van úgy hogy ha éneklem a dalait, akkor hasonlít a hangom Amy Lee-ére

ez mitől van? és nem csak én hallom így hanem mások is, pedig nem utánzom direkt a hangjukat, vagy más is van így ezzel?


2011. márc. 12. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hanganyagot kérünk...

Ez a "egyszer mélyebben egyszer pedig magasabban éneklek" - ez a hamisan éneklek szakrális kifejezése.

2011. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem hamisan, hanem van egy szakasz, pl szoló, amit olyan hangmagasságban éneklek mint az énekes, vagy mélyebben, de nem hamisan, mondjuk végig fél hangokkal mélyebben, és van a refrén, amit meg fél oktávval magasabban mint ő

de a dallam ugyanaz, és nem hamis

2011. márc. 12. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

lepacsizhatunk àm.. van olyan szàm aminél az elejét tudom én is a pasival énekelni aztàn a refrén elött jön egy rész amit lehetetlen elénekelnem az ö hangnemében de még a sajàtomban se tudom......aztàn a refrén megint jó


http://www.youtube.com/watch?v=x5PbDhtWdTc


egyedül simàn megy de az meg nem lesz ugyanolyan

2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!