Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megszólal a lelkiismeret....

M@x kérdése:

Megszólal a lelkiismeret. Veled szokott ilyen történni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

még akkor is, ha nem sikerül megmenteni az öngyilkosjelölt muslincàkat..csórik


eléggé lelkiismeretes vagyok, de nem bànom

2011. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elő persze , de nekem azért ritkábban inkább csak nagyobb dolgoknál
2011. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mentifantezsvér ***** válasza:
Annyiszor hogy inkább már else halgat..:D nagyon lelkiismeretes vagyok..:D mindenért lelkiismeret furdalásom lessz..és hogy öszinte legyek kicsit idegesít..:D mert sokszor ellenem játszik...pl ha valaki bunkó velem vagy ilyenek még vissza se tudok rendesen szólni mert utána ha látom hogy lehervad valakinek a mosolya akkor azonnal feltör és még attól is bocsánatot kérek akit utálok...igazából ez is velejár..a folytonos bocsánatkérési mániám...xD mindenért bocsánatot kérek attól függetlenül hogy az én hibám e :D szerencsére ismerőseim megszokták és nem idegesíti őpket de néha azért rámszolnak hogy ne kérjek mindenér bocsánatot xD
2011. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem igazán. Szerintem nincs lelkiismeretem, de nem jelentek ki ilyesmiket, mert hajlamos vagyok magammal szemben elfogultnak lenni (szeretek gonosz lenni). Mindenesetre, általában ha valamit nem teszek/mondok, az nem a lelkiismeretem miatt van, hanem mert nem akarok büntetést érte.
2011. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem volt soha lelkiismeretem azóta mióta az életem egyik nagy problémáját oldom lassan egy éve.mert követtem el egy hibát de nem bánom és azóta mindenért.
2011. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!