Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 11 éves fiú vagyok, mit...

11 éves fiú vagyok, mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Van egy Wii-m, egy csúcsszuper számítógépem, egy 40cm-es TV-m, és egy Nintendo DS-em. Néha ezek nem jönnek be. Ezenkívül van még valami? Mit ajánlotok?
2011. febr. 2. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szeress és tégy amit akarsz. (Szent Ágoston)
2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát én most vagyok 12 éves lány, vagyis nyáron lesz a 12. szülinapom, nemtudom, én ha unatkozom, a fiúkról szoktam gondolkodni. Persze tudom, hogy tizenegy évesen még nem mész a csajok után, (én is csak azon gondolkodom, hogy aki tetszik, miért ilyen szép)úgyhogy mondjuk társasozz a családtagjaiddal, hívd fel a haverod, rajzolj, ha szeretsz, menj el sétálni, ha süt a nap, attól általában jobb az ember kedve, olvass vicceket, keress érdekességeket a neten...


én nemtudom, a fiúk mivel vannak otthon elfoglalva... :D

2011. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
metin2
2011. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tarts állatot
2011. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hízzál el aztán foggyá le!
2011. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már tartok egy állatot,de azért köszi.
2011. febr. 3. 19:46
 7/16 A kérdező kommentje:
ja akarok egy kicsit hízni de utána nem akarok lefogyni.
2011. febr. 3. 19:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Menj el és sportolj valamit. Vagy találkozz a haverjaiddal és focizzatok, stb ... Ezek még az általad talán kedvelt kategóriába tartoznak.

Mondhatnám azt is, hogy olvass könyvet vagy tanulj, de kamasz vagy ... 'csak a számítógép' ... :]]]

2011. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
L/12 nem tudom, hogy a fiúk mivel foglalkoznak, de szerintem keress egy jó könyvet(akár regényt, vicceskönyvet vagy akármit), hasalj el az ágyon és olvass
2011. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem is, az a legjobb, de azzal szerintem egyetértünk, hogy nem lehet egész nap olvasni, nem? Keresd meg a neten az origami vécét, nyomtasd ki, vagy hozz egy lapot, és csináld meg :D Ha van tesód, biztos örül neki. Ha nincs, lepd meg vele egy haverod :D Ha jó idő van gondolkodj, mik vannak itt a közelben, ha városi vagy, biztos van valami, de falun is fel lehet találni magad. Ha lesz valami ünnep nemsokára, kérj egy gimnasztikai labdát, tök buli :D Én nekem is jó buli volt, főleg, mikor nekiestem a radiátornak, és marhára fájt a lábam még másnap is :D Sportolj valahol, ha rossz az idő, bent is tudsz. Ám én nem tudom, hogy mit csinálnak a fiúk, igaz már írták, de biztos, hogy nem azt, mint mi :D


L/12

2011. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!