Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok este egyedul a...

Szoktatok este egyedul a parkban setalni?

Figyelt kérdés

fulhallgato es egyedul setalni a parkban es erre-arra.

15/L


2011. jan. 15. 18:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
pl főleg péntek / szombat este fiatalok dugnak a bokrok közt , szökőkútban úszkálnak betépve szóval ilyesmik :D
2011. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Januarban ? :O XD Gondolom nyaron
2011. jan. 15. 19:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyedül ? Sötétben ? Fülhallgatóval ? Lányként ??


Még egyszer rákérdezek: Egyedül ? Sötétben ? Fülhallgatóval ? Lányként ??


Hülye én sem vagyok...

2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem mert itt nincs park. Am ha lenne 1 szép nyári este biztos kinéznék párszor...elüldögélni. Fülhallgató nélkül mert a közbiztonság egyes városokban 0.



18_F

2011. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szoval ne menjek mert veszelyes? egyedul sotetben 15 eves lanykent fulhallgatoval kulfoldon :D
2011. jan. 15. 20:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát a helyedben nem mennék... te döntésed. Nekem aztán teljesen mindegy.


Utolsó vtam.

2011. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
NEM,nem szoktam, mert tartozunk annyival először is magunknak, azután azoknak, akiknek fontosak vagyunk, hogy nem tesszük ki veszélynek magunkat!
2011. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

veszélynek ? ennyi erővel ne igyál alkoholt , ne mozdulj ki a lakásból meg semmi sőt otthon is rád eshet egy szekrény

éjszaka sétálni nagyon hangulatos , ha olyan környéken is lakik a kérdező ahol nem veszélyes annyira mint nálunk akkor meg mi a gond ?

2011. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Természetesen nem a túlzott félelmről van szó, de este, egyedül, viszonylag néptelenebb helyen akkor sem okos dolog BÁRMIFÉLE támadásnak kitenni magunkat! A "jobb környék" sem azt jelenti, hogy az adott helyen nincs bűnözés!
2011. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!