Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek népszerű? (Kérdésed...

Lehetek népszerű? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Picit félént vagyok,de nagyon imádok emberek közt lenni.Ami a szívemen a számon.Viszont emellett nagyon aranyos vagyok,segítőkész.Nem vagyok az a mindennapi tini.Aki összevissza k*válkodik.Divatosan öltözöm.Állítólag szép is vagyok.Viszont akkor nem értem engem miért nem szeretnek.Lehet azért mert nem merek feléjük közeledni,és nem tudom hogy reagáljak ha hozzámszólnak?
2010. dec. 30. 18:56
 1/6 szamóca. ***** válasza:

vagy nem akarnak felédközeledni mert süt rólad hoyg öntelt vagy? lehet :O

próbálj visszavenni és tényleg másokra figyelni.

2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pont ezaz hogy nem vagyok öntelt meg semmi ilyen.Sőt egyáltalán nincs önbizalmam.És ezért félek tőlük.
2010. dec. 30. 19:01
 3/6 szamóca. ***** válasza:
azért én szerénynek sem mondanálak.
2010. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez így van.Ezt hallom kívülről és én csak leírom.Egyáltalán hidd el hogy nem vagyok öntelt! Sőőt...
2010. dec. 30. 19:04
 5/6 haggyámán ***** válasza:

Akkor meg válaszoltál is. Nincs önbizalmad.

Legyen.

Merj beszélgetést kezdeményezni, legyél jól informált a mostanában divatos dolgokról.

2010. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most miért, ha az ember meglát magában 2 jó tulajdonságot, akkor mindjárt beképzelt majom?

Jobbat nem tudsz, gyakorolj. Vannak itt az oldalon önbizalomnöveléssel kapcsolatos kérdések, kersegélj ha hiszel az 'állj a tükör elé és dicsérd magad' módszerben. Ha nem akkor egyszerűen legyél sokat a társaságukban, keress olyanokat akikkel egyezik a véleményed, figyeld meg, hogy ők miket/hogyan beszélnek, és te is népszerű leszel.

2010. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!