Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
ezt nem viccnek szánom 8 éves koromban kaptam 1 számitógépet és azóta rabja vagyok most 16 éves vagyok és rájöttem hogy nincsen 1 barátom sem sehol egyedül érzem magam még a gimnáziumban sem mit tudtok javasolni mit csináljak? a számítógépezést abba hagytam de így se jön össze ha tudtok akkor tényleg várom a válaszokat
2010. dec. 30. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

osztálytársaid témáihoz szólj hozzá ha hallod mit beszélgetnek :d vagy hívd el őket valahova ... később látni fogják hogy jófej vagy. :D

vagy van olyan aki gykn keresztül is barátkozik stb stb :D

2010. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott vannak az osztálytársaid, beszélgess velük. Menj el velük szórakozni, ott is megismerhetsz embereket. Vagy a neten, biztos találsz olyan embereket, akiket az érdekel, mint ami téged is, játék, zene... Menj koncertekre... Vagy csak szólíts le szimpatikus emberkéket a buszon, aztán vagy kapsz tockost, vagy nem:)
2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, barátkozz velemXD
2010. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

barátokat szerezni nem igazán lehet, ha komolyan akarjuk gondolni a barátság fogalmát, azt ki kell építeni, és arra nem való akárki.


egyszerű megoldás, hogy bármilyen társaságban ökörködni kezdesz, elmentek kocsmázni, szexről és drogokról beszéltek, majd csináljátok is. általában ezzel jól ki lehet építeni haveri kapcsolatokat

2010. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem hülye beszolásokat nem akarok amugy meg nem vagyok az a hülye rapper aki a négerhablatyolást zenének nevezi
2010. dec. 30. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
15,8/F ha gondoldo privátban írd meg az msn címed, hasonló helyzetben vagyok.
2010. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok. komolyan is gondoltam. 2 féle megoldás létezik, jellemtől függetlenül. felületes haveri kapcsolatok, akik szórakoztatnak, és elvonják a figyelmed a semmiről, így nem leszel depressziós. ilyen kapcsolatokat könnyebb kiépíteni.

(nem értem a rap hogy jön ide, de ha neked hülyének számít valaki aki más zenét szeret mint te, lehet, hogy egy nagy barátságot szalasztasz el emiatt...)


komolyabb kapcsolatokat nem lehet bárkivel kiépíteni, rengeteg figyelemre és közös élményre van szükség ahhoz, hogy barátod legyen. és rengeteg elnézésre is, attól tartok ez nálad még erősen hiányos.


a fenti két megoldás nem mindenkinek jó, tehát erőltetni is lehet ezeket. van aki képtelen a haverkodásra, van aki meg a komoly barátságra.

ha szeretsz gépezni akkor lehet hogy játszol is játékokkal. ismerkedj onnan. vagy neten oldalakról.

2011. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled. Írj egy privit!
2011. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!