Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 évesen belehet festeni a...

15 évesen belehet festeni a hajamat? :|

Figyelt kérdés
most fekete vagyok de szeretnék világosbarna lenni :P
2010. dec. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy be lehet. Csak nem tesz túl jót a hajadnak, de te tudod...
2010. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor miért ne
2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sztem ne mert elcseszed vele a hajadat... ilyenkor még felesleges.. csak is azért akarod, mert fel akarsz tűnni, de azt nem veszed észre hogy pont azzal fogsz beleolvadni a tömeglányok körébe, ha befested..majdnem minden kis csajnak be van festve a haja..pff..sztem az nem valami jó...:/ de te tudod... nekem soha nem volt még festve, és mindenki csodálja a hajam, fenékig érő gesztenyebarna.. ugyhogy sztem ne csináld..:/
2010. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Befestheted,de tök fölösleges....Tönkreteszi,elvékonyítja a hajad,kiszárad a fejbőröd,töredezni fog...Pár év múlva meg szépen elkezd hullani,mint a hó....

És nem kell bedőlni a csili-vili reklámoknak,hogy:így kímél,meg úgy ápol....

Arról nem is beszélve,hogyha elkezded,folytatnod kell,hogy ne látsszon a lenövés és elég drága muri!


Szerintem bőven ráérsz 30-40 év múlva ha deresedni kezdesz.... :)

2010. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rendben =)

köszi a válaszokat!

2010. dec. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!