Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy el merjek...

Mit tegyek, hogy el merjek aludni éjszaka? Folyamatosan rémálmok gyötörnek.

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy nagyon nem bírom a horror filmeket. Kb 1 hónapja láttam a horrorra akadvát, de persze ez miatt nem lehet, mert az az egész szinte vígjáték volt. A két film pedig, ami nem hagy nyugodni a Kör és az Átok. Egyiket se láttam, csak tudom miről szól, meséltek belőle részleteket, meg képeket láttam. Még sem tudok aludni éjszaka. Lámpa nélkül nem is merek közlekedni a házban..

15 éves vagyok és lány.. Értem én, hogy csak film, meg kitaláció az egész, de mégis parázok.

Mit csinálhatnék? Megőrültem?


2009. jan. 7. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem őrültél meg. Ha elég bátor vagy nézd meg a filmet a barátaiddal, beszéljétek meg utána és van rá esély, hogy nem fogsz többet csúnyákat álmodni. Pszichológiában sokk-terápiának nevezik ezt. Nem összetévesztendő az elektrosokkal!
2009. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Csak egy tipp: A hugom ugyanigy volt, de kb egy honapja minden este beteszek neki zenet (TV,szamgep) legfobbkepp azokat amelyikek a kedvencei. Igy nem gondol a "rosszra".

Probald ki, ha nem is sikerul,1 probat meger. Nem veszitesz semmit. Hugimnak bevalt, lehet nem fog, de sok sikert hozza :)

De ne aggodj, nem orultel meg. Tobben vannak igy mint gondolnad :)

2009. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor féltem én is zenét hallgattam, mert akkor arra figyeltem és nem a horrorokon járt az eszem :) Meg ha gondolod hagyj égve egy kislámpát, és akkor a se sötét, se idegesítő csend nem lesz :)
2009. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mitől félned.Én lány vagyok és 11 éves korom óta nézem a horrorfilmeket.eddig nem fétem egy horrorfilmtől sem csak réged amikor először láttam a Rémálom az Elm utcában horrorfilmet akkor egy kicsit féltem.De utána tízmilliószor megnéztem és nem félek.Annyit néztem már horrorfilmet hogy egyáltalán nem félek.A Végső állomás 3 is jó most állandóan azt nézem.

Amugyí nem kell parázni.Ezek csak filmek.Az elejétől a végéig teljes kitaláció.Szinészek játszanak benne mű vér az egész és van egy két dolog benne amit számítógéppel megvarjálnak hogy még ijesztőbnek tünjön a film.

2009. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg zenét sem mertem hallgatni, amikor féltem, mert attól féltem, hogy van valaki a szobában, csak nem hallom a hangját a zenétől. :D

Amúgy én nem nagyon féltem/félek a horroroktól. 11 éves korom óta nézem őket, amikor megnézem aznap éjjel rossz, kb egy fél óráig, aztán nyugodtan el tudok aludni. Sose értettem a barátnőimet, akik mindig halálra rémültek :D Nyugi, nem vagy egyedül :D Amúgy mi utoljára az Átok c. horrort néztük meg, jajj.. :D mondjuk ott aludtunk a bnőnknél, szóval nem volt olyan kellemetlen az az éjszaka. De egyedül én se merném megnézni, szóval ha mindenképp meg akarod nézni (én nem bírtam ki, emberi kiváncsiság) akkor feltétlenül barátokkal, haverokkal, ha a szüleid benne vannak akkor velük. De ne egyedül. Próbáljatok röhögni egy-egy jeleneten, nekünk sikerült :D Persze én nem először láttam... amit tudok tanácsolni, ha megnézed/megnézitek, hogy paplan legyen kéznél, mert az ijesztő jeleneteket jó amögül nézni. Valami rágcsa, az üdítőt hanyagoljátok, mert mi megijedtünk és sikerült kiborítani. Jah, és miután megnéztétek nézzetek valami extra vicceset, amitől fetrengtek a röhögéstől, és nézzétek meg azt is, hogyan készült a film.

2009. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én régebben úgy tereltem el a figyelmem, hogy elmentem a TVtöl messzire és minden idegszálammal valami boldog dologra gondolok ami meseszerü. Persze az 11évesen volt amikor láttam a Kör c. filmet hát ott igen be voltam parázva és rémálmaim voltak töle.

Még most is kísért néha.

Megyek a sötét folyosón és a szemem elöre a sötétbe néz majd aztlátom, hogy egy lány akinek arcába lóg a vizes, koszos haja és fakófehér köpenyben lassan sétál felém. Majd mikor kiverem a fejemböl és nekiindulok, hevesen felé akkor eltünik és olyan érzésem van mintha valami lény hátulról leránt a földre és letépdeli a testrészeimet.

2009. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!