Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám megismerni azt...

Hogyan tudnám megismerni azt az énemet amit az emberek látnak és nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, de még most sem tudom hogy miért nem kedvelnek az emberek. Saha nem voltak barátaim és párkapcsolatom se normális. Egyszerűen már a szüleim sem szerettek és a rokonaim se. Mindenki bántott és ebből indul ki az egész. De akkor sem látom magam hogy miért nem szeretne megismerni senki. Én egy olyan nő vagyok akinek még lájkolni sem szoktak.Én szoktam mindenkinek ellentétben. Rengeteget próbálkoztam már barátokat szerezni de soha sem sikerült. A férfiak pedig úgy kerülnek ahogyan csak tudnak! Esetleg valaki tudna tanácsot adni?
júl. 16. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
önbizalmat kéne építened
júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvass önismereti,önfejlesztős könyveket ,mint Kevin Lemann Péntekre új én.

Ennek a könyvnek van önismereti része is illetve önfejlesztős része is.

Alapnak jól funkcionál ,mert megismertetti a nyugat pszichológiának a leges leges legalapjait nagyon minimális és könnyen érthető szinten.


Kezd megfigyelni az emberek között töltött idődön belül meghozott döntéseidet,cselekedeteidet és ezeket jegyzeteld le.

És akkor már látni is fogod magad előtt szöveges formában ,hogy mikor,mit és hogyan csináltad esetlegesen kivel.

júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Hány éves vagy? Ronda vagy? Túlsúlyos? Agresszív? Flegma? Embergyűlölő?


Ha van olyan ember aki régebb óta ismer téged arra ráírhatnál de úgy hogy ne tudja ki vagy. Csinálj egy kamuprofilt és kérdezd meg ő milyennek lát téged! Mik a hibáid, mi az előnyeid 10-10 pontban. Előtte persze be kell adni egy mesét mint pl hogy a teke csapat ötödik tagját keresed és utánaérdeklődsz a jelölteknek. Persze ha az illető szeret téged akkor az érdekedben fog ferdíteni, ha nem akkor ellenedben, de annak is lesz információértéke.

júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!