Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy mások élete...

Miért van az hogy mások élete mindenféle téren szuper, csak az enyém nem?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, szinte az összes velem egykorúnak már stabil élete van házassággal, gyerekekkel. Mindenki életében van valami jo, csak az enyémben nincs.

Mikor látom hogy van olyan volt osztálytarsam, aki elismerést kap a munkájáért, vagy ha csodás nyaraláson vesz részt a férjével, és a gyerekekkel, akkor azért elkap az irigység.

Még ilyenkor abba is belegondolok, hogy biztos a kapcsolatuk is sokkal jobb lehet, mint az enyém.

Én meg nem tudok felmutatni semmit, hiába teszek érte, csak egy örök szerencsétlenség maradok, örökre az osztály lúzere, aki nem hiába volt kiközösítve, meg lenézve.


júl. 16. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Istenem, már megint......
júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Én is már sokadjára olvasom....menj el terápiába és keresd meg az okokat. Aztán tegyél is érte, hogy változzanak a dolgok.

Attól, hogy itt nyavalyogsz, nem fog történni semmi.

júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
65%
Most már hetente többször írod ki ugyanezt.
júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
93%
Azokat akiket látsz gondolom a közösségi médiában, mind a legjobb pillanatukat rakják fel, vagy csak úgy tűnik a legjobb pillanatukat.. Nem tudhatod, lehet ők is kínlódnak eleget, vannak problémáik, senki élete nem tökéletes, ilyen nincs. Ne nézegess ilyen fotókat a facebookon, inkább kösd le magad valamivel, amit szeretsz. Tűzz ki célokat és ne hasonlítsd az életed, másokéhoz. Felesleges.
júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Másé se az, csak nem látsz bele.
júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Értsd már meg, hogy a flexelés a csillámpöcspónis életükkel, az égvilágon semmit nem jelent!

Ezeknek a magamutogató embereknek, csak töredéke éli valóban azt az életet, amit mutat magáról.

Higgadj le és nézegess inkább állatos videókat, ha ennyire nem tudod feldolgozni amit megpróbálnak sokan elhitetni magukról.

júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
92%

Abba belegondoltál már, hogy a saját életeddel foglalkozz és lásd meg a pozitív dolgokat?

Van hol laknod, van munkád, van családod, tudsz mit enni.. Sablonnak hangzik, de tényleg így van..

Ha most belinkelném neked az insta vagy a facebook profilomat annyit látnál, hogy 27 éves vagyok, 10 éve boldog kiegyensúlyozott kapcsolatom van, boldog vagyok, van munkánk, el tudunk menni nyaralni stb..

Azt az egy apróságot viszont nem látnád, hogy minden álmom egy baba és nem lehet, mennyi gyógyszert kell szednem érte hogy talán egyszer, mennyit sírok stb.. A kirakatba bármit ki lehet tenni..

júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy az életed változzon, először a gondolkodásodat kell megváltoztatnod.
júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert Te egy ilyen selejt vagy. Nem lehet mindenki sikeres.
júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
Attól mert valakinek családja van lehet emberileg selejt.
júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!