Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Arról szeretnék érdeklődni,...

Arról szeretnék érdeklődni, hogy mi annak a személynek a neve aki az előző életet meg tudná jósolni?

Figyelt kérdés
Kihez kéne abba az esetbe fordulni, hogy megtudjam mi volt, vagy hogyan haltam meg az előző életemben.

júl. 7. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kuruzslók csinálnak ilyet. Semmivel nem tudná bizonyítaná az állítását, akármit is mond. Ha mindenáron el szeretnéd a pénzed szórni és valami pozitívumot szerezni az élményből, akkor utald el egy alapítványnak, és az olyan helyre kerül ahol hasznosítani tudják a rászorulók. Egy csaló zsebének tömésével csak hülyét csinálsz magadból.
júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg tudom neked mondani egész pontosan az előző életeidet.

80.000 forint az előző élet, 140.000 az előző kettő.

Innentől kicsit nehezebb visszafelé látni, de ha nagyon akarod, 600.000 forintért meg tudom próbálni a harmadikat is.

júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a reiki-sek tudják. Az irodalomtanárom azt mondta hogy neki ingázták. Regressziós hipnózis volt asszem a terápia. Olyant keress!
júl. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Ezt leginkább te magad tudod kideriteni.

De, minek akarod tudni?

júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!