Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel foglaljam el magam...

Mivel foglaljam el magam délutánonként?

Figyelt kérdés
Keszthely mellett lakom. Mostanában nagyon szeretnék járni valahova suli után(edzés,szakkör, stb), de nem találok szinte semmit. Bármi újat kipróbálnék amit hosszú távon csinálhatok, egészen a színháztól a sportokig bármi. Sok hobbim van de egyik sem tartott sokáig. Jó lenne ha sikeres is lehetnék benne. 16/lány

júl. 2. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Keszthelyen vannak színházak. Mozi tudtommal csak Gyenesdiáson. De egyik napon ha nincs mit tenned megnézheted akár a Vadászati Múzeumot ott Keszthelyen (természetes ha még nem voltál ott). Egyszer voltam ott, érdekes volt.
júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keszthelyi vagyok, és ijesztő, hogy az ember mennyire nem tudja értékelni a Balatont, ha mellette él... Én is inkább itthon ülök naphosszat, és ki nem teszem a lábam, mert nincs kedvemre való tevékenység... Hát... én programozni tanulok, azzal foglalom le magam, keress valamit hátha. Nem feltétlen kell kinti tevékenységnek lenni.
júl. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!