Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet ez az érdekes...

Miért lehet ez az érdekes érzésem ezzel a dologgal kapcsolatban? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Megpróbálom valahogy körülírni, ez még általános iskolában jott ki rajtam, hogy volt egy rakás új osztálytársam és sokakat ismertem óvodából. Belegondoltam és olyan fura érzés fogott el hogy a többiek is ismerik már azt, akit ismertem azelőtt. Nem érzem miért éreztem ezt. Meg olyan is van mostanáig, hogy középiskolában is sokan jöttünk át általánosból és furcsa érzés hogy egy ismert osztálytársam már ismeri a mostani újat, akivel külön sulikból jöttünk. Meg ha valaki piszkált az is fura érzés volt, mert régen még nem is tudott a létezésemről. Miért lehet ez?

jún. 26. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!