Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatok szociopatává?

Hogyan válhatok szociopatává?

Figyelt kérdés

Egy csomó olyan ember van körülöttem, akik teljesen leszívnak időnként, és nagyon toxikusak tudnak lenni.

Mégis én érzek bűntudatot, ha miután órákig nem írt vissza pedig a válasza fontos lett volna, aztán órákkal később, amikor mar mindegy, írok neki, h akkor mindegy, hagyjad, akkor neki áll följebb. Meg jön azzal, hogy ,,jaj, mert én nem lógok egesz nap a telomon"

(mikozben maskor meg azonnal valaszol)

Nem neki kéne visszábbvennie egy kicsit? Miért én érzek ilyenkor buntudatot?

És ez csak egy példa volt.

Játszák a jó barátot, aztan egy ilyen eset után nekem esnek és jó esetben szoba se allnak velem.

És az ilyen esetek 90%-ában ők a hibásak, mégis engem hibaztatnak, és el is érik vele a céljukat. Nagyon rosszul tudom érezni magam az ilyenek miatt.

Ezt akarom kirakni az életemből azzal, hogy szociopatává válok és így nem érzek majd buntudatot



jún. 18. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval elgáncsoltak, ezért be akarsz ugrani a vonat alá, hogy levágja a lábadat, hiszen úgy többé nem tudnak majd elgáncsolni. Jó kis terv.

Szociopatának születni kell, aztán bizonyos környezeti tényezők hatására a rendellenesség kiteljesedik.

Elég ha tudatosítod magadban, hogy nem kell balekként viselkedned, akkor sem ha mások annak néznek. A toxikus embereket egyszerűen kerülni kell, megszakítani velük a kapcsolatot, vagy a helyükön kezelni őket. Aki nem viselkedik jóbarátként, az nem jóbarát, ennyi.

jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen problema van veled: az, hogy tul tolerans vagy a toxikus emberekkel. Ki kell oket rakni az eletedbol... legyel egoistabb! Ha szociopata lennel, akkor lenyegeben te is olyanna valnal, mint ok. Azt azert ne akard. Sok ember ilyen egyebkent, mint amit leirtal... de csak azokkql csinaljak, akik tul sokat turnek nekik. Valojaban nekik kellene buntudatot erezniuk...
jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Még nem netezel eleget (szabadidődben!) ,

TL.... > így arra felé haladsz (szerintem).



Állandón lefele hajtott fej, felsőtest (tükröződés kerülésére (mobil teló, tábla....) gerincferdülés rögzüléséhez is vezethet.

A válasz egyik fele megvan.

Bűntudat? hm... ehezz valami pap, tisztelete, rabi kéne, nem?

jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
3 Te nagyon rossz helyen tapogatozol...
jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem úgy működik hogy elhatározod az leszel.
jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Talán ha jó helyen vered be a fejed, megsérül az a terület, rosszabb esetben hülye leszel/maradsz egész életedben.

[link]

jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!