Ez mi? Ez normális?

Figyelt kérdés
Tehát 9 éve szeretek egy fiút és ugye én lány vagyok de én lányként nem tudnék vele együtt lenni és senkivel se én így érzem. És eddig azt hittem ez azért van mert aszex vagyok de nem tudom már nem vagyok benne biztos mert fiúkén bármit megtennék. De sokszor úgy érzem hogy én nem vagyok jó se lánynak se fiúnak. Nem szeretek sminkelni se meg ilyenek.
jún. 2. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szeretek vagy nem szeretek sminkelni egyén függő. Heteró nőként én se szeretek. Csak mattosítom az arcomat a leghalványabb púderrel.


Figyi, akármi is van veled s lesz is, ne agyald túl.

Elmélkedj, de ne feszülj rá, mert fel fog emészteni.


Tapasztald meg önmagad, másokat ahogy s amilyen formában adódik.

A legfontosabb, hogy ne kategorizáld be egyből önmagad, idővel úgyis érezni fogod mi a helyzet.


Sok féle identitású, vonzalmú embert ismerek. Barátok és családtagok között is egyaránt.

Mindenkinek más a sztorija.


Add önmagad. Akik kedvelnek, szeretnek azok úgyis melletted maradnak. Főleg, ha jó emberek és befogadóképesek.


Azt pedig jegyezd meg:nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, tárgy vagy akármi, aki/ami mindenkinek bejönne/tetszene,megfelelne.


Mások vagyunk. ^^


A nembineálisoktól egészen a transzneműekig sok féle ember létezik. Nem csak a hetero felállás.


Az aszexualitáson belül is sok féle van. Less csak utána bátran.


Inofmálódás alatt lehet valahol magadra ismersz. Ez se kizárt.


A lényeg: adj magadnak időt és ne skatulyázd be magad mindenáron.

jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!