Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leveleztek vagy írtatok már...

Leveleztek vagy írtatok már levelet valakinek hagyományos úton?

Figyelt kérdés
Tehát nem e-mail vagy msn vagy bármilyen más elektronikus úton, hanem postán.
2010. szept. 15. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy írtam már...
2010. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi csakis így levelezünk a barátnőimmel..Sokkal bensőségesebb,és jobb így írni és kapni is levelet..Alig várjuk,hogy megérkezzen,és válaszolhassunk rá..

Ráadásul annyiféle levélpapír és boríték van,hogy külön öröm ezek között is válogatni..Mivel én Angliában az egyik barátnőm Magyarországon,míg a másik Németországban él,így tudjuk fokozni szép bélyegekkel is..

Az email olyan személytelen,olyan "üresnek" érzi az ember..

Mi 3-an már megmaradunk ennél a hagyománynál..

2010. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoktam hagyományos levelet írni és kapni is,a legjobb barátnőmmel így tartom a kapcsolatot. Sokkal személyesebb,el lehet tenni emlékbe.
2010. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen igen. Most már nem, mert mindegyikünknek van internete. De örülnék egy-egy postai levélnek.
2010. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze nagy levelező voltam.. 40 levelezőtársam is volt egy időben csk mostmár ruhára költöm azt a pénzt :)
2010. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az levelezésnek számít hogy órán elküldök egy cetlit a terem másik végében ülőnek?:P

amúgy így még akár órán is jobb érzés kapni egy kis levelecskét mint mnyuk sms-ezni:D

2010. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Olyan partnerrel, akivel másképp nem tudnánk. Pl idős ember.
2010. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!