Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél abban a pillanatban...

Mit tennél abban a pillanatban, amikór rájössz, hogy te nyerted meg a lottó 5öst?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 16:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Aztse tudnák hogy itt laktam..Húznék ki külföldre.



Ja hogy lottó5-ös? Én Kenózom..:-)

2010. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
MENNÉK KI KÜLFÖLDRE! ATLANTÁBA! VAGY RÓMÁBA!Ennyi:D
2010. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
hát először is teljes erőből pofán vágnám magam, hogy biztos legyek benne hogy nem álmodom aztán ha megbizonyosodtam róla hogy igaz : üvöltve verném a padlóba a seggem örömömbe xDúgy kábé ja aztán jól megveretném az igazgatót majd vennék egy hidrogén bombát és felrobbantanám az sulit (persze amikor üres)
2010. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Először örülnék, mint még soha, összeírnám, kinek mennyit adok, mit veszek, hova utazom... aztán azon kezdenék el gondolkozni, hogy mikor bemegyek a nyereményemért, már a küszöbön lelőnek, vagy a családommal együtt el sem jutunk odáig? :P
2010. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!